Author: Bartek

0

Słuchem Redakcji: Grecja – Demy – This Is Love

Dwunaste miejsce w rankingu redakcji INFE Poland zdobyła Grecja, która jest w tym roku reprezentowana przez Demy. Wokalistka wykona na Eurowizji 2017 w Kijowie utwór This Is Love. Jeżeli chcecie przeczytać więcej o eurowizyjnej historii Grecji, zapraszamy do artykułu z serii „Droga do Sztokholmu: Grecja”. Teraz przyjrzyjmy się bliżej reprezentantce Grecji.

0

INFE Poll 2017: Rezultaty z Cypru i Hiszpanii

Kolejny dzień przyniósł nowe głosowania w INFE Poll 2017, który nasza sieć organizuje w tym roku z portalem esctoday.com. Dzisiaj swoje punktacje przedstawiły INFE CYPRUS oraz INFE SPAIN. Oddział Cypru powstał w 2012 roku a ich głównym celem jest promocja i wsparcie Eurowizji wśród Cypryjczyków. Natomiast klub z Hiszpanii powstał już w 1989 roku jako AEV ESPANA. Organizują oni wirtualną Eurowizję wśród autonomii hiszpańskich.

0

Słuchem Redakcji: Dania – Anja – Where I Am

Dzisiaj, w cyklu Słuchem Redakcji przyjrzymy się bliżej sylwetce reprezentantki Danii, która w naszym TOP zajęła 16 miejsce. Anja Nissen, bo tak nazywa się wokalistka, która w maju stanie na eurowizyjnej scenie, zaprezentuje utwór Where I Am. Jeżeli chcecie poznać historię Danii na Eurowizji, zapraszamy do artykułu z serii „Droga do Sztokholmu: Dania”.

0

INFE Poll 2017: Punkty z Azerbejdżanu! Kasia Moś niezwykle doceniona!

Azerbejdżan, to kolejny kraj który przedstawił swoją punktację w plebiscycie INFE Poll 2017, który został zorganizowany we współpracy z portalem esctoday.com i stanowi wyraz sympatii fanów dla poszczególnych piosenek przed Eurowizją 2017. Klub z Azerbejdżanu istnieje od 2013 roku. Jesteśmy na półmetku głosowania. Czas poznać 6 z 12 punktacji.