INFE Poll 2017: Głosują dwa ostatnie państwa. Które miejsce zajęła Kasia Moś?

Dzisiaj pojawiły się ostatnie punktacje w plebiscycie INFE Poll 2017. Dwa ostatnie państwa, które opublikowały swoje głosy to Wielka Brytania i Izrael. Oba oddziały dołączyły do naszej sieci w ostatnim czasie. Za patronat nad przebiegiem dziękujemy portalowi esctoday, który pomógł

INFE Poll 2017: Znamy rezultaty z Gruzji i Reszty Świata

Kolejny dzień przyniósł nowe punkty do INFE Poll 2017, który w tym roku został zorganizowany razem z portalem esctoday.com. Dzisiaj poznamy rezultaty z Gruzji i Reszty Świata. Oddział gruziński powstał w tym roku, natomiast odział Reszty Świata tworzą 3 kluby INFE z państw, które nie są członkami EBU: USA, Meksyk, Tunezja.

INFE Poll 2017: Punkty z Azerbejdżanu! Kasia Moś niezwykle doceniona!

Azerbejdżan, to kolejny kraj który przedstawił swoją punktację w plebiscycie INFE Poll 2017, który został zorganizowany we współpracy z portalem esctoday.com i stanowi wyraz sympatii fanów dla poszczególnych piosenek przed Eurowizją 2017. Klub z Azerbejdżanu istnieje od 2013 roku. Jesteśmy na półmetku głosowania. Czas poznać 6 z 12 punktacji.

INFE Poll 2017: Dziś w przedeurowizyjnym głosowaniu punkty przedstawia Rumunia. Pierwsza nota dla Kasi Moś!

Czas na kolejną punktację w plebiscycie INFE Poll 2017, który jest w tym roku przeprowadzany przez naszą sieć INFE we współpracy ze znaną stroną o Eurowizji – esctoday. Dzisiaj głosuje oddział Rumunii, który powstał w tym roku. GŁOSOWANIE INFE ROMANIA

INFE Poll 2017: Czas na głosy z Turcji!

Krajem, który dzisiaj opublikował swoje punkty w plebiscycie INFE Poll 2017 jest nie biorąca udziału w Eurowizji Turcja. Mimo, że kraj nie pojawił się na Konkursie Piosenki Eurowizji od ostatniego udziału Cana Bonomo w Baku w 2012 roku, nie przeszkodziło to lokalnym fanom w dalszym ciągu emocjonować się konkursem i to właśnie oni za pośrednictwem strony esctoday.com dołączają swoje głosowanie do puli.