Eurowizja 2018

Premiera You- Piosenki, którą Vasil zaśpiewa w barwach Macedonii Północnej na Eurowizji 2020

Rok po ukazaniu się piosenki Proud – którą Tamara… About Bartłomiej ChodynaZ wykształcenia europeista, tytuł; zdobyty na Uniwersytecie Warszawskim. Fan Eurowizji od 2003 roku. Do moich ulubionych państw należą Turcja, Armenia, Izrael, Hiszpania, Bułgaria, Islandia. Moją ulubioną artystką eurowizyjną jest Lena. Prywatnie lubię uczyć się języka hiszpańskiego.E-mail | Więcej postów (576)

Szwecja: Trzeci półfinał Melodifestivalen za nami!

W Szwecji niespodzianki nie było. Z jednego z najsłabszych… About Maciej GrajzerE-mail | Więcej postów (37)

Malta: X-Factor wygrywa Destiny Chukunyere🇲🇹

Malta jest jednym z krajów, które wybiera swojego reprezentanta poprzez talent-show…. About Tomasz HojdaJestem Tomek, rocznik 91. Eurowizją interesuję się od 2003 roku, kiedy to "zupełnym przypadkiem" natrafiłem na występ Ich Troje. Poza Eurowizją lubię słuchać muzyki (nie tylko tej z Eurowizji :)), kolekcjonować różne rzeczy, czytać książki. Lubię też rozmawiać, spacerować, i robić wiele innych, ciekawych rzeczy. No i śpiewać, choć nie zawsze mi to wychodzi 😀E-mail | Więcej postów (104)

Włochy: Przed nami koncert Sanremo 70!

Przed nami trzeci wieczór jubileuszowego, 70. Festiwalu Muzyki Włoskiej… About Maciej GrajzerE-mail | Więcej postów (37)

Stefania reprezentantką Grecji na Eurowizji 2020

Grecki nadawca publiczny, telewizja ERT podjął decyzję dotyczącą reprezentacji na Eurowizji… About Bartłomiej ChodynaZ wykształcenia europeista, tytuł; zdobyty na Uniwersytecie Warszawskim. Fan Eurowizji od 2003 roku. Do moich ulubionych państw należą Turcja, Armenia, Izrael, Hiszpania, Bułgaria, Islandia. Moją ulubioną artystką eurowizyjną jest Lena. Prywatnie lubię uczyć się języka hiszpańskiego.E-mail | Więcej postów (576)

Subiektywne podsumowanie roku 2019

Happy New Year – 2019 with sparklers on… About Maciej GrajzerE-mail | Więcej postów (37)

EMA 2020 zbliża się wielkimi krokami! Jak Słowenia wybierze swojego reprezentanta?

Jak poinformował dziś słoweński nadawca publiczny, już w piątek… About Maciej GrajzerE-mail | Więcej postów (37)

Przedstawiamy prowadzących przyszłoroczny konkurs!

Organizatorzy przyszłorocznego 65. Konkursu Piosenki Eurowizji Rotterdam 2020 nie zwalniają tempa!… About Maciej GrajzerE-mail | Więcej postów (37)

HISTORYCZNE ZWYCIĘSTWO POLSKI! PO RAZ DRUGI Z RZĘDU WYGRALIŚMY JUNIOR EUROWIZJĘ!

Właśnie przed momentem poznaliśmy zwycięzce Junior Eurovision Song Contest 2019 Gliwice-Silesia! Za nami niesamowity wieczór pełen emocji i magii. Wspaniałe… About Dariusz FryMieszkam we Wrocławiu, tutaj pracuje i studiuje filologie hiszpańska. Mam 29 lat. W pełni pierwszy konkurs obejrzałem w 2000 roku! Preselekcjami innych krajów i całą oprawą konkursu zacząłem interesować się w 2011/2012 roku. Kraje które zawsze uwielbiam i trzymam za nie kciuki to m.in. Serbia, Czarnogóra, Hiszpania, Izrael, Grecja. Kocham Eurowizję za to, że jest nieprzewidywalna i dzięki niej mogę poznać wielu wspaniałych i ciekawych ludzi!E-mail | Facebook | Więcej postów (143)

Czas na zmiany! Jon Ola Sand żegna się ze stanowiskiem!

1 stycznia 2011 roku rozpoczęła się nowa era w historii konkursu…. About Maciej GrajzerE-mail | Więcej postów (37)