Eesti Laul 2019

Znamy reprezentanta Estonii na Eurowizji 2019!

16 lutego 2019 r. odbył się finał estońskich preselekcji do Eurowizji!… About Roksana SówkaEurowizję po raz pierwszy obejrzałam w 2014 r. Natrafiłam na nią przypadkiem przeglądając kanały w telewizji. Od tamtej pory stałam się eurowizyjnym świrem i moją tradycją jest oglądanie co rok tego wspaniałego konkursu.E-mail | Facebook | Więcej postów (43)

ZNAMY WYNIKI DRUGIEGO PÓŁFINAŁU EESTI LAUL 2019!

Zakończył się już drugi półfinał estońskich selekcji Eesti Laul 2019. Poznaliśmy… About Joanna PopikE-mail | Więcej postów (24)

ZNAMY PIERWSZYCH FINALISTÓW EESTI LAUL!

Zakończył się już pierwszy półfinał estońskich selekcji Eesti Laul. Poznaliśmy szóstkę… About Tomasz HojdaJestem Tomek, rocznik 91. Eurowizją interesuję się od 2003 roku, kiedy to "zupełnym przypadkiem" natrafiłem na występ Ich Troje. Poza Eurowizją lubię słuchać muzyki (nie tylko tej z Eurowizji :)), kolekcjonować różne rzeczy, czytać książki. Lubię też rozmawiać, spacerować, i robić wiele innych, ciekawych rzeczy. No i śpiewać, choć nie zawsze mi to wychodzi 😀E-mail | Więcej postów (105)

Posłuchaj piosenek z Eesti Laul 2019!

Piosenki z estońskich preselekcji już dostępne. Po opublikowaniu listy 24… About Bartłomiej ChodynaZ wykształcenia europeista, tytuł; zdobyty na Uniwersytecie Warszawskim. Fan Eurowizji od 2003 roku. Do moich ulubionych państw należą Turcja, Armenia, Izrael, Hiszpania, Bułgaria, Islandia. Moją ulubioną artystką eurowizyjną jest Lena. Prywatnie lubię uczyć się języka hiszpańskiego.E-mail | Więcej postów (606)

Estonia ogłosiła uczestników w Eesti Laul 2019!

  Jak wiadomo, Estonia wybiera swoich reprezentantów oraz piosenkę na Eurowizję… About Filip LewandowskiE-mail | Więcej postów (8)

Gdzie odbędą się półfinały Eesti Laul 2019? Miasta poznamy już za kilka dni!

Estoński nadawca (ERR) ujawni… About Arek ParczewskiE-mail | Więcej postów (4)