Festival i Këngës

Albania: Anxhela Peristeri zwycięża Festivali i Këngës i jedzie do Rotterdamu!

Zakończyły się pierwsze selekcje w nowym sezonie eurowizyjnym. Poznaliśmy również pierwszy… About Maciej GrajzerE-mail | Twitter | Facebook | Więcej postów (94)

Już dziś finał Festivali i Këngës!

Już wieczorem poznamy pierwszą piosenkę, która wybrzmi w przyszłorocznym konkursie Eurowizji…. About Tomasz HojdaJestem Tomek, rocznik 91. Eurowizją interesuję się od 2003 roku, kiedy to "zupełnym przypadkiem" natrafiłem na występ Ich Troje. Poza Eurowizją lubię słuchać muzyki (nie tylko tej z Eurowizji :)), kolekcjonować różne rzeczy, czytać książki. Lubię też rozmawiać, spacerować, i robić wiele innych, ciekawych rzeczy. No i śpiewać, choć nie zawsze mi to wychodzi 😀E-mail | Więcej postów (125)

Już dziś rozpoczyna się Festival i Këngës 59!

Już dziś wieczorem rozpoczynają się pierwsze selekcje do konkursu Eurowizji 2021,… About Tomasz HojdaJestem Tomek, rocznik 91. Eurowizją interesuję się od 2003 roku, kiedy to "zupełnym przypadkiem" natrafiłem na występ Ich Troje. Poza Eurowizją lubię słuchać muzyki (nie tylko tej z Eurowizji :)), kolekcjonować różne rzeczy, czytać książki. Lubię też rozmawiać, spacerować, i robić wiele innych, ciekawych rzeczy. No i śpiewać, choć nie zawsze mi to wychodzi 😀E-mail | Więcej postów (125)