ZNAMY JUŻ WSZYSTKICH FINALISTÓW MELODIFESTIVALEN 2019!

 

Andra Chansen, czyli runda drugiej szansy już za nami! Artyści, którzy w swoich półfinałach zajęli 3 lub 4 miejsce zmierzyli się w ostatecznej walce o finał. Kto wyszedł z tego starcia zwycięsko? Przekonajmy się!

ANDREAS JOHNSON – ARMY OF US VRS ANNA BERGENDAHL – ASHES TO ASHES

Od początku tego nie lubię. W sumie refren jest nawet dobry, ale zwrotki są bardzo nudne. Taki typowy pop z lat 2008-2010 – Paulina P.

Pan wałęsał się po scenie jak po kilku głębszych na “rozluźnienie” plus nie nadążał za własną piosenką. Bardzo profesjonalne – Paulina Ś. 

No uwielbiam to od początku. Ciekawy klimat i cudownie spokojny głos Anny. Mam nadzieję, że wygra ten duel! – Paulina P. 

Anna od początku jest jedną z moich faworytek do wygrana Melo i zdania nie zmieniam.  Klasa sama w sobie, plus zaśpiewane nawet lepiej niż w półfinale.  – Paulina Ś. 

Zwycięża: Anna Bergendahl – Ashes to Ashes

VLAD REISER – NAKNA I REGNET VRS NANO – CHASING RIVERS

Mam mieszane uczucie. Z jednej strony nie lubię tego utworu, ale ma jakiś taki fajny rytm. Trzeba przyznać, że Vlad i Nano to ciekawy duel. – Paulina P. 

Vlad jak już mówiłam przy półfinale mnie nieco zaskoczył, audio przyjemne, ale dziś pogrążone totalne. Pan za bardzo “gwiazdorzył” na scenie i pewność siebie zgubiła go. Męczące mruczenie nawet nie można nazwać śpiewem – Paulina Ś. 

Piosenka mi się nawet podoba. W zeszłym roku był o wiele lepszy, ale mimo wszystko trzymam kciuki za wygraną z Vladem. – Paulina P. 

Zmiana marynarki, lekki minus, poprzednia była bardziej klimatyczna i tajemnicza 😉 Przejdźmy do piosenki  po prostu Nano tutaj nie miał konkurencji. Świetnie zaśpiewane, zwycięzca w tej parze jest tylko jeden. – Paulina Ś. 

Zwycięża: Nano – Chasing Rivers

MARTIN STENMARCK  – LÅT SKITEN BRINNA VRS LISA AJAX – TORN

Powtórzę tylko to co ostatnio, mimo mojej miłości do piosenek wykonanych w języku szwedzkim tu nawet to nie pomoże. Zwrotki ciekawe, ale refren tak nijaki jak 2 różne piosenki w jednym. –  Paulina Ś. 

No nudne to, nudne. Na dodatek jak dla mnie ta piosenka jest zbyt przestarzała. Trzymam kciuki za Lisę. – Paulina P.

Naprawdę świetna piosenka, mam nadzieję na wygranie duelu. Wciąż mam jednak wrażenie, że nie pasuje ten utwór do Lisy – Paulina P.

Lisa po Wiktorii to moja faworytka do wygrania Melodifestivalen. Przez ostatni tydzień non stop słuchałam tej piosenki i z każdym odsłuchaniem uwielbiam coraz mocniej. Ogólny występ bardzo mi się podobał mimo kilku małych niedociągnięć. Zwycięzca w tej parze możne być tylko jeden i zdecydowanie jest to Lisa. – Paulina Ś.

Zwycięża: Lisa Ajax – Torn

REBECKA KARLSSON – WHO I AM VRS  ARVINGARNA – I DO

Rebecka wystąpiła w drugiej szansie, choć może jej całkowicie nie wykorzystała. Lekkie wpadki były, ale piosenka sama się broni (w miarę). – Paulina Ś. 

Nadal jestem zdania “z czym do ludzi…” – Paulina Ś. 

Zwycięża: Arvingarna – I Do

 

W wielkim finale wystąpią (wg kolejności startowej):

 1. Jon Henrik Fjällgren – Norrsken

 2. Lisa Ajax – Torn

 3. Mohombi – Hello

 4. Lina Hedlund – Victorious

 5. Bishara – On My Own

 6. Anna Bergendahl – Ashes to Ashes

 7. Nano – Chasing Rivers

 8. Hanna Ferm i Liamoo – Hold You

 9. Malou Prytz – I Do Me

 10. John Lundvik – Too Late for Love

 11. Wiktoria – Not with Me

 12. Arvingarna – I Do

Źródło: SVT

 

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *