Utwór San Marino już dostępny – Serhat – “Say na na na”!

W tym roku mikro kraj San Marino reprezentować będzie ponownie Serhat. Dzisiaj ten maleńki kraj opublikował tegoroczną propozycję na 64. Konkurs Piosenki Eurowizji w Tel-Awiwie. Utwór nosi tytuł “Say, na, na, na”! W ciągu dzisiejszego dnia, większość z Was mogła się już zapoznać z tym utworem, ponieważ został udostępniony już dużo wcześniej. Jednak oficjalna premiera utworu i teledysku miała miejsce przed momentem na oficjalnej stronie RTV San Marino na facebooku oraz na kanale Eurowizji na YT.

Serhat urodził się jako Ahmet Serhat Hacıpaşalıoğlu 24 października 1964 w Stambule. Jego ojciec, İsmail Hakkı, był oficerem marynarki wojennej urodzonym w Trabzon, gdzie urodziła się także matka Serhata. 12 stycznia 2016 został ogłoszony przez telewizję San Marino RTV reprezentantem San Marino z piosenką „I Didn’t Know” w 61. Konkursie Piosenki Eurowizji w Sztokholmie. 10 maja 2016 wystąpił w półfinale konkursu i zajął w nim 12. miejsce.

Jak Wam się podoba tegoroczna propozycja z San Marino?

źrodło: sanmarinortv.sm 

Najstarszy fan Eurowizji w naszej ekipie, niebawem stuknie mi na liczniku 30-stka. Mieszkam we Wrocławiu, tutaj pracuje i studiuje m.in filologie hiszpańska. Eurowizje śledzę już od najmłodszych lat, zaraziła mnie do niej moja mama. W pełni pierwszy konkurs obejrzałem w 2000 roku! I tak to trwa do dziś, moja miłość i pasja do ESC sie pogłebia. Kraje które zawsze uwielbiam i trzymam za nie kciuki to m.in. Serbia, Czarnogóra, Hiszpania, Ukraina, Izrael. Do INFE Poland przystąpiłem w 2015 roku, dzięki temu poznałem masę świetnych ludzi. oraz wiele się tutaj nauczyłem. Aktualną ekipę INFE śmiało mogę okrzyknąć rodzinką którą sam mogłem sobie wybrać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *