Sarah McTernan z piosenką “22” w barwach Irlandii!

Irlandzki krajowy nadawca RTE, ogłosił dzisiaj nazwisko reprezentanta. Jest nią Sarah McTernan, młoda wokalistka wykona w Izraelu, podczas 64. Konkursu Piosenki Eurowizji, piosenkę pod tytułem “22”! Autorami utworu są JanieckMarcia SondeijkerRoulsen.

Sarah McTernan urodzona w 1994 roku. Jest najbardziej znana z udziału w The Voice of Ireland w 2015 roku. Przeszła przez fazę przesłuchań w ciemno i wybrała trenera Rachel Stevens. Następnie przeszła do odcinków na żywo, swoją przygodę z The Voice zakończyła na trzecim miejscu. W 2018 roku Sarah była jedną z wielu piosenkarek, które złożyły wniosek o reprezentowanie San Marino w Eurowizji. Nie przeszła do ostatnich etapów konkursu, które zostały wyeliminowane w głosowaniu online.

Źródło: RTE, eurovoix.com

Najstarszy fan Eurowizji w naszej ekipie, niebawem stuknie mi na liczniku 30-stka. Mieszkam we Wrocławiu, tutaj pracuje i studiuje m.in filologie hiszpańska. Eurowizje śledzę już od najmłodszych lat, zaraziła mnie do niej moja mama. W pełni pierwszy konkurs obejrzałem w 2000 roku! I tak to trwa do dziś, moja miłość i pasja do ESC sie pogłebia. Kraje które zawsze uwielbiam i trzymam za nie kciuki to m.in. Serbia, Czarnogóra, Hiszpania, Ukraina, Izrael. Do INFE Poland przystąpiłem w 2015 roku, dzięki temu poznałem masę świetnych ludzi. oraz wiele się tutaj nauczyłem. Aktualną ekipę INFE śmiało mogę okrzyknąć rodzinką którą sam mogłem sobie wybrać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *