Rosja odsłania karty!

I wszystko jasne. Rosja ujawniła właśnie przed fanami konkursu propozycję Siergieja Łazariewa. Wokalista, który od kilku miesięcy w zakładach bukmacherskich zajmuje nieprzerwanie pierwsze miejsce, zaprezentuje się na scenie w Tel Avivie z utworem o enigmatycznym tytule Scream. Czy artysta z Rosji ma szansę na przebicie swojego poprzedniego rezultatu? Czas pokaże. Tymaczasem podzielcie się z nami swoją opinią!

Autor You Are the Only One to artysta wielu talentów. Jest zarówno piosenkarzem, aktorem, jak i tancerzem. Swoje pierwsze muzyczne kroki stawiał w wieku czternastu lat, zdobywając wiele muzycznych nagród. Współpracował choćby z wokalistkami z grupy Tatu czy Władem Topałowem, z którym założył zespół Smash. W roku 2016 zajął 2 miejsce w Konkursie Piosenki Eurowizji, ustępując miejsca Ukrainie. W ramach ciekawostki, warto widzieć, że Siergiej działa aktywnie w obronie społeczności LGBT.

Share

Bartek. Dla znajomych Borek 😉. Fan konkursu Eurowizji od roku 2008. Nauczyciel języka polskiego i wychowawca w szkole podstawowej. Doktorant literaturoznawstwa. Zakochany w poezji modernistycznej, szczególnie w liryce polskich i francuskich symbolistów. Smakosz dobrej pizzy i Kinder czekolady!😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *