Poznaliśmy utwór Malty. Oto Chameleon

O 18:00 na kanale Eurovision.tv pojawił się utwór (wraz z teledyskiem), który wykona reprezentantka Malty podczas tegorocznego konkursu Eurowizji w Tel Avivie – Michela Pace.  Utwór nazywa się “Chameleon“.

Michela zyskała bilet na Eurowizję, kiedy to wygrała maltańską edycję programu X Factor w styczniu. Przeczytać o tym można tutaj.

Po długim oczekiwaniu na utwór, ten ujrzał światło dzienne właśnie dzisiaj. Został on stworzony przez Joacima Perrsona, Paulę Winger, Borislava Milanova i Johana Alkanasa.

Poniżej wyżej wymieniony utwór.

Malta wystąpi w drugim półfinale, w drugiej połowie, 16 maja.

About Tomasz Hojda

Jestem Tomek, rocznik 91. Eurowizją interesuję się od 2003 roku, kiedy to "zupełnym przypadkiem" natrafiłem na występ Ich Troje. Poza Eurowizją lubię słuchać muzyki (nie tylko tej z Eurowizji :)), kolekcjonować różne rzeczy, czytać książki. Lubię też rozmawiać, spacerować, i robić wiele innych, ciekawych rzeczy. No i śpiewać, choć nie zawsze mi to wychodzi 😀

Share

Jestem Tomek, rocznik 91. Eurowizją interesuję się od 2003 roku, kiedy to "zupełnym przypadkiem" natrafiłem na występ Ich Troje. Poza Eurowizją lubię słuchać muzyki (nie tylko tej z Eurowizji :)), kolekcjonować różne rzeczy, czytać książki. Lubię też rozmawiać, spacerować, i robić wiele innych, ciekawych rzeczy. No i śpiewać, choć nie zawsze mi to wychodzi :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *