Gospodarze opublikowali utwór! Posłuchajcie “Home”!

Własnie przed momentem gospodarze tegorocznej Eurowizji w Izraelu, zaprezentowali piosenkę konkursową, którą zaśpiewa Kobi Marimi, zwyciężca tegorocznej szóstej edycji “The Next Star 2019”! Utwór “Home“, jest mocną balladą, napisaną przez Ohad Shargai oraz Inbar Weitzman.

Dzięki zeszłorocznemu zwycięstwu Netty z piosenką Toy, Kobi zaprezentuje się w finale 18 maja. Dzisiejsza prezentacja piosenki jest ostatnią w tym sezonie preselekcyjnym. Przed nami pięć imprez przed Eurowizyjnych, w Londynie, Moskwie, Madrycie, Amsterdamie i Rydze, a następnie dwa półfinały i wielki finał w maju! Macie na tym etapie swojego faworyta? A może po raz kolejny Izrael powalczy o zwycięstwo?

Kim jest Kobi Marimi?

Urodzony 08 października 1991 w Ramat Gan  to izraelski piosenkarz i aktor, który wygrał szósty sezon z HaKokhav Haba . Dzięki temu miał prawo reprezentować swój kraj w Konkursie Piosenki Eurowizji 2019 na ojczystej ziemi. Marimi jest absolwentem szkoły aktorskiej oraz zdobył nagrodę dla najbardziej obiecującego aktora na Izraelskim Festiwalu Teatrów Muzycznych.

 

Najstarszy fan Eurowizji w naszej ekipie, niebawem stuknie mi na liczniku 30-stka. Mieszkam we Wrocławiu, tutaj pracuje i studiuje m.in filologie hiszpańska. Eurowizje śledzę już od najmłodszych lat, zaraziła mnie do niej moja mama. W pełni pierwszy konkurs obejrzałem w 2000 roku! I tak to trwa do dziś, moja miłość i pasja do ESC sie pogłebia. Kraje które zawsze uwielbiam i trzymam za nie kciuki to m.in. Serbia, Czarnogóra, Hiszpania, Ukraina, Izrael. Do INFE Poland przystąpiłem w 2015 roku, dzięki temu poznałem masę świetnych ludzi. oraz wiele się tutaj nauczyłem. Aktualną ekipę INFE śmiało mogę okrzyknąć rodzinką którą sam mogłem sobie wybrać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *