Odnowiona piosenka z Albanii z teledyskiem, już dostępna!

Emocje po opublikowaniu wszystkich piosenek jeszcze nie opadły, a tymczasem Albania zaprezentowała odświeżoną wersję swojego utworu “Ktheju Tokës”, który powalczy o finał a być może nawet o zwycięstwo podczas 64. Konkursu Piosenki Eurowizji w Tel-Awiwie. Nagranie nowej wersji piosenki miało miejsce w zeszłym miesiącu w Szwecji. Wokalistce współtowarzyszyli Eriona Rushiti, Enis Mullaj i Sokol Marsi. Teledysk do tegorocznego utworu Albanii nagrany został nakręcony w zeszłym tygodniu dzięki Triangle Media Group.

JONIDA MALIQI będzie miała okazję powtórzyć sukces Eugena Bushpepy, który w zeszłym roku w Lizbonie podczas 63. Konkursu Piosenki Eurowizji, wykonał utwór pt. “Mall. Dotarł do ​​finału kończąc na 11. miejscu z 184 punktami. Albania otrzymała 12 punktów w głosowaniu jury z Azerbejdżanu i 12 punktów z głosowania widzów w Macedonii i we Włoszech.

KIM JEST JONIDA MALIQI?

Jonida Maliqi urodziła się w 1982 roku. Jest albańską piosenkarką i prezenterką telewizyjną. Prowadziła albańską wersję Tańca z Gwiazdami. Swoją karierę muzyczną zaczęła w wieku 13 lat właśnie od udziału w FiK, Łącznie z 57 edycją wzięła udział w festiwalu trzy razy. Odegrała tytułową rolę w albańskiej musicalowej wersji Romea i Julii.

źródło: eurovoix.com

Najstarszy fan Eurowizji w naszej ekipie, niebawem stuknie mi na liczniku 30-stka. Mieszkam we Wrocławiu, tutaj pracuje i studiuje m.in filologie hiszpańska. Eurowizje śledzę już od najmłodszych lat, zaraziła mnie do niej moja mama. W pełni pierwszy konkurs obejrzałem w 2000 roku! I tak to trwa do dziś, moja miłość i pasja do ESC sie pogłebia. Kraje które zawsze uwielbiam i trzymam za nie kciuki to m.in. Serbia, Czarnogóra, Hiszpania, Ukraina, Izrael. Do INFE Poland przystąpiłem w 2015 roku, dzięki temu poznałem masę świetnych ludzi. oraz wiele się tutaj nauczyłem. Aktualną ekipę INFE śmiało mogę okrzyknąć rodzinką którą sam mogłem sobie wybrać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *