Jak Luca Hänni zareagował na inne piosenki Eurowizji 2019?

Eurowizyjni artyści są ciekawi konkurencji i chętnie przysłuchują się innym utworom, które wystąpią w Konkursie. Nie inaczej postąpił reprezentant Szwajcarii Luca Hänni, który dokonał oceny niektórych piosenek z rocznika 2019.

Luca stał się sporą sensacją odkąd szwajcarski nadawca ogłosił go jako reprezentanta w zeszłym tygodniu (o tym pisaliśmy tutaj). Szybko stał się faworytem wielu fanów w całej Europie. Obecnie artysta przygotowuje się do swojego występu w Tel Awiwie. W międzyczasie posłuchał konkurencji.

Luca pozytywnie wypowiedział się o reprezentancie Francji, Bilalu Hassanim. Jako pozytyw uznał, że piosenka jest w języku narodowym a sam artysta jest jak kameleonem o dobrym głosie. Ocenił Roi jako dobrego kandydata.

Piosenka Tamty z Cypru przypomina mu ubiegłoroczny utwór tego kraju- Fuego, co według niego może być zaletą. Zauważył, że za obiema piosenkami stoją ci sami producenci.

W występie Islandii, Luca był pod wrażeniem choreografii i przyznał, że spróboje na scenę przenieść ten sam rodzaj siły co Hatari. Zaznaczył, że Hatrið mun sigra jest zupełnie inną piosenką w tym roku i jest bardzo odważna.

Całe video można zobaczyć tutaj:

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *