CYPR: CZTERECH TANCERZY DOŁĄCZY DO TAMTY NA SCENIE EUROWIZJI 2019 W TEL AWIWIE!

Czterech tancerzy dołączy do Tamty na scenie Eurowizji 2019 w Tel Awiwie.

Cypryjski nadawca CYBC ujawnił dziś, że artystce podczas eurowizyjnego występu na scenie będzie towarzyszyć czterech tancerzy.

Tancerzami, o których mowa, są Lamin, Kenny, Niklas i Benjamin. Będą oni blisko współpracować z Tamtą i dyrektorem kreatywnym Sachą Jean-Baptiste w miesiącach poprzedzających konkurs. Piosenkarka rozpoczęła niedawno próby z Sachą, który pracował także u boku Eleni Foureira podczas konkursu w 2018 roku.

Pleased to welcome Lamin, Kenny, Niklas and Benjamin to #TeamReplay. These fantastic four dancers are Tamta 's boys on stage #TeamCy

Gepostet von CYBC: Eurovision Cyprus am Dienstag, 26. März 2019

 

Tamta Goduadze urodziła się 10 stycznia 1981 r. W Tbilisi w Gruzji. W wieku 22 lat przeprowadziła się z rodziną do Grecji. W 2004 r. wzięła udział w Super Idol, greckiej wersji Pop Idol, gdzie zajęła drugie miejsce.

Od tego czasu rozpoczęła się jaj kariera muzyczna. Dotychczas wokalistka wydała trzy albumy studyjne i album Best Of. Pojawiła się także jako juror w greckich i gruzińskich wersjach X Factor. “Replay” to nie pierwsze podejście Tamty do Konkurs Piosenki Eurowizji.

W 2007 roku Tamta zajęła trzecie miejsce w greckim finale krajowym z piosenką „With Love”. Od 2010 roku kilka razy zwracała się do ERT z prośbą aby reprezentować kraj w konkursie Eurowizji, ale jej kandydatura była odrzucana. W ubiegłym roku, według źródła Alpha News również próbowała, ale CYBC odrzuciło jej zgłoszenie ze względu na napięty harmonogram.

W tym roku wreszcie się udało się i Tamta będzie reprezentowała Cypr w Tel Awiwie piosenką „Replay”.

Wiele osób uważa, że “Replay” bardzo przypomina zeszłoroczną propozycję Cypru  “Fuego” Eleni Foureira 🙂 Co o tym sądzicie? 🙂

Jak oceniacie szanse “Replay” w Tel Awiwie? 🙂 i oczywiście co myślicie o uroczych tancerzach? 🙂

Tamta – Replay – Cyprus ?? – Official Music Video – Eurovision 2019

Eurovision 2007 Tamta With love, live – Greek final

Eleni Foureira – Fuego – Cyprus – Official Music Video – Eurovision 2018

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *