GRUZJA: MAMY OFICJALNY TELEDYSK DO UTWORU “SUL TSIN IARE”!

Kilka godzin temu na kanale GeorgiaEurovision w serwisie Youtube, pojawił się oficjalny teledysk do utworu Gruzji na Konkurs Piosenki Eurowizji 2019 „Sul tsin iare”.

Teledysk do utworu „Sul tsin iare” Oto Nemsadze, został kilka godzin temu upubliczniony przez gruzińskiego nadawcę GPB. W teledysku poza Oto, wzięli też udział członkowie zespołu ludowego Shavnabada, a także ponad 50 „specjalnie wybranych osobowości”. Teledysk wyreżyserował Giorgi Ebralidze. Videoklip powstał w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

ESC 2019 Georgia ოთო ნემსაძე – „სულ წინ იარე“ / Oto Nemsadze – Sul tsin iare (Keep on going)

Podano także imiona i nazwiska pięciu wokalistów Shavnabady, którzy dołączą do Oto na scenie. Są to:

  • Giorgi Kananadze
  • Giga Chigogidze
  • Dato Tsintsadze
  • Spartak Sharikadze
  • Mikheil Javakhishvili

Mikheil będzie miał możliwość pojawienia się na eurowizyjnej scenie już po raz drugi, ponieważ reprezentował Gruzję jako część Iriao w 2018 roku.

Kim jest Oto Nemsadze?

Oto Nemsadze będzie reprezentować Gruzję na Konkursie Piosenki Eurowizji 2019 w Tel Awiwie. Oto, który urodził się w Gori, nie jest debiutantem w konkursach telewizyjnych.

Po raz pierwszy zwrócił na siebie uwagę w 2010 roku po wygraniu piątego sezonu Geostara. W 2013 r. zajął drugie miejsce w “The Voice of Ukraine”. W 2017 roku startował w krajowych preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji wraz z grupą Limbo.

Co sądzicie o teledysku? 🙂 Czy utwór ma szanse na wysoką lokatę? 🙂 Czekamy na Wasze opinie! ♥

 

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *