ZNAMY PROWADZĄCYCH EUROWIZJI JUNIOR 2019 W GLIWICACH!

Prowadzących finał Eurowizji Junior 2019 przekazano w trakcie czwartkowej konferencji ramówkowej TVP.  17. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci poprowadzą Roksana Węgiel, Ida Nowakowska i Aleksander Sikora.

ROKSANA WĘGIEL

 

Roksana Emilia Węgiel (ur. 11 stycznia 2005 w Jaśle) – polska piosenkarka popowa. Zwyciężczyni pierwszej edycji programu rozrywkowego TVP2 The Voice Kids (2018). Laureatka 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci (2018).

IDA NOWAKOWSKA

Ida Victoria Nowakowska-Herndon(ur. 7 grudnia1990 w Warszawie) – polskatancerka, aktorka, prezenterka telewizyjna i osobowość telewizyjna. Ukończyła Ogólnokształcącą Szkolę Baletową im. R. Turczynowicza w Warszawie.

ALEKSANDER SIKORA
Znalezione obrazy dla zapytania ALEKSANDER SIKORA

Aleksander Sikora to dziennikarz i prezenter telewizyjny, który w 2019 roku dołączył do stałego grona gospodarzy “Pytania na Śniadanie”. Wcześniej pojawiał się w Telewizji Polskiej jako ekspert w ramach cyklu “Czerwony dywan Pytania na Śniadanie”, reporter magazynu „Lajk!”. Prowadzi także “Pytanie na Śniadanie EXTRA” i współprowadził także Wakacyjną Trasę Dwójki. Od września tego roku – wraz z Anną Lucińską – na antenie TVP2 będzie współgospodarzem nowego programu randkowego “Wkręceni w randkę”.

EUROWIZJA JUNIOR 2019

Konkurs odbędzie się 24 listopada w Arenie Gliwicach, organizatorami będą Europejska Unia Nadawców we współpracy z Telewizją Polską.
Eurowizja Junior 2019 będzie już 17 edycją organizowaną dla dzieci. Finał poprzedniego konkursu wygrała Roksana Węgiel, reprezentantka Polski, z piosenką Anyone I Want to Be. Była gościem finału 64. Konkursu Piosenki Eurowizji w Tel Awiwie.

About Roksana Sówka

Eurowizję po raz pierwszy obejrzałam w 2014 r. Natrafiłam na nią przypadkiem przeglądając kanały w telewizji. Od tamtej pory stałam się eurowizyjnym świrem i moją tradycją jest oglądanie co rok tego wspaniałego konkursu.

Share

Eurowizję po raz pierwszy obejrzałam w 2014 r. Natrafiłam na nią przypadkiem przeglądając kanały w telewizji. Od tamtej pory stałam się eurowizyjnym świrem i moją tradycją jest oglądanie co rok tego wspaniałego konkursu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *