GABRIELA KATZER TRZECIĄ FINALISTKĄ DZIECIĘCEJ EDYCJI SZANSY NA SUKCES!

W 3 odcinku programu “Szansa na sukces. Eurowizja Junior” dzieciaki zmierzyły się z utworami zespołu Papa D. Poznaliśmy trzecią finalistkę dziecięcej edycji Szansy na Sukces! Jest to Gabriela Katzer, która piosenką “Panorama Tatr” zdobyła serca ekipy przesympatycznego Pawła Stasiaka.

Znamy już 2 uczestniczki finałowej stawki. Są to: Nikola Fiedor i Viki Gabor. Nikola zdobyła pierwszą nagrodę w programie z udziałem Majki Jeżowskiej i jej zespołu, natomiast Viki utworem “You may be in love” wyśpiewała zwycięstwo w programie z udziałem zespołu Blue Café. Do dziewczyn po ostatnim odcinku Szansy, właśnie dołączyła Gabrysia.

Kim jest Gabriela Katzer?

W przeciwieństwie do Viki Gabor, Gabrysia do tej pory nie brała udziału w żadnym telewizyjnym show. Można powiedzieć, że “Szansa na sukces” jest jej medialnym debiutem. Młoda wokalistka pochodzi z miejscowości Brody w gminie Kalwaria Zebrzydowska. Obecnie uczy się w 6 klasie szkoły podstawowej. Gabrysia jest laureatką wielu konkursów organizowanych w naszym regionie, a także tych o zasięgu ogólnopolskim. W lutym zajęła I miejsce w konkursie wokalno-instrumentalnym „Talent Start 2019” w Sądecczyźnie, a w 2018 zdobyła „Srebrną Nutę” (odpowiednik 2. miejsca) w krajowym dziecięco-młodzieżowym Festiwalu Piosenki Polskiej „Kruszwicka Nuta”. W ubiegłym roku startowała też w finale Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek” w Nowym Sączu, Konkursie Poezji Śpiewanej w Kętach (gdzie zajęła 3. miejsce) oraz w M1 Talent Show gdzie dotarła do finału.

Gabriela Katzer – Meluzyna – XV MFPD Skowroneczek 2018

Już w najbliższą niedzielę wielki finał „Szansy na Sukces – Eurowizja Junior 2019”, który będzie transmitowany na żywo przez TVP2. Trzy finalistki – Nikola FiedorViki Gabor oraz Gabriela Katzer – zaśpiewają piosenki zaproszonych do studia gwiazd. Poza wspomnianymi utworami, zaprezentują również utwory skomponowane specjalnie na Eurowizję Junior 2019. O tym, kto ostatecznie będzie reprezentował Polskę podczas Konkursu Piosenki Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach zadecydują widzowie w głosowaniu sms.

Jak sądzicie Kochani która z młodych wokalistek ma największe szanse aby jechać na tegoroczną na Eurowizję Junior? Która z dziewczyn wypada Waszym zdaniem najlepiej: Viki, Nikola a możne właśnie Gabrysia? Czekamy na Wasze opinie <3

Gabriela Katzer trzecią finalistką Szansy Na Sukces – Junior Eurovision Poland 2019 !

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *