Z ostatniej chwili: znamy ceny i harmonogram sprzedaży biletów na Juniora!

Telewizja Polska w specjalnym komunikacie poinformowała dziś o tym, na co czekali fani konkursu w naszym kraju od praktycznie od zeszłorocznego tryumfu Roksany Węgiel w Mińsku. Chodzi oczywiście o bilety. Uspokajamy, do startu sprzedaży jest jeszcze trochę czasu. I tak, najwcześniej swoją wymarzoną przepustkę do gliwickiej hali uzyskają mieszkańcy tego pięknego miasta, bo start sprzedaży w kasie obiektu rozpocznie się 30 września. Co ważne, wymagane jest poświadczenie, że kupujący mieszka w mieście albo powiecie gliwickim. Pula biletów na tę część sprzedaży jest ograniczona, skorzystać z niej będzie mogło 200 osób.

Okres który fani konkursu powinni zaznaczyć w kalendarzu jaskrawym kolorem to ten od 1 do 7 października. Wówczas za pomocą strony ebilet.pl zakupić będzie można swoje wymarzone bilety w przedsprzedaży. Cennik biletów w tej fazie przedstawia się następująco:

  • WYSOKA TRYBUNA: od 25 PLN (jasny zielony)
  • NISKA TRYBUNA: od 99 PLN (ciemny zielony)
  • FAN ZONE (PŁYTA): od 99 PLN (żółty)
  • FAN ZONE EARLY ENTRANCE (PŁYTA): od 149 PLN (żółty)
  • VIP: od 399 PLN (bilet w specjalnym sektorze z pakietem cateringowym, fioletowy).

Po 8 października rozpocznie się główna faza sprzedaży biletów (dostępne w kasach biletowych obiektu, na stronach Eventim, Ebilet, Kupbilet, Kupbilecik).

Telewizja Polska przygotowała również specjalną ofertę promocyjną dla rodzin. Przy zakupie biletów w modelu 3+1, rodziny będą mogły skorzystać z 10% zniżki. Dla grup powyżej 10 zakupionych biletów rabat wyniesie już 15%. W razie konieczności zakupu biletów dla osób niepełnosprawnych wymagany jest kontakt z organizatorem: bilety@tvp.pl

Jak przypomina TVP, bilety są sprzedawane po jednakowych cenach we wszystkich bileteriach, a kupujący zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu (dostępny tutaj). Prosimy o zachowanie ostrożności przy wszelkiego rodzaju transakcjach, i nie kupowanie biletów z niezaufanych źródeł – w tym od tzw. koników.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *