Druga noc w Albanii – drugi półfinał FiK

Kolejny wieczór (i trochę nocy :)) można dzisiaj spędzić w Albanii. Albo przed ekranem telewizora/monitora/laptopa/telefonu* (niepotrzebne skreślić). Odbywa się tam drugi półfinał Festivali i Kenges.
Wczoraj pierwsza dziesiątka zaprezentowała swoje utwory na scenie. Nie poznaliśmy jeszcze nazwisk tych , którzy awansowali do finału, ma to nastąpić pod koniec dzisiejszego show.

Wczoraj gościnnie również wystąpił Mahmood (Włochy 2019) Poniżej można obejrzeć jego występ.

W drugim półfinale wystąpią:

Kastro Zizo – Asa
Tiri Gjoci – Me gotën bosh
Olta Boka – Botë për dy
Era Rusi – Eja Merre
Wendi Mancaku – Ende
Robert Berisha – Aju nuk është unë
Gena – Shqiponja e lirë
Eli Fara and Stresi – Bohem
Arilena Ara – Shaj
Valon Shehu – Kutia e Pandorës

Wśród nazwisk pojawia się była reprezentantka kraju z 2008 roku, Olta Boka. Czy ponownie pojawi się na Eurowizji? Przekonamy się w niedzielę.

About Tomasz Hojda

Jestem Tomek, rocznik 91. Eurowizją interesuję się od 2003 roku, kiedy to "zupełnym przypadkiem" natrafiłem na występ Ich Troje. Poza Eurowizją lubię słuchać muzyki (nie tylko tej z Eurowizji :)), kolekcjonować różne rzeczy, czytać książki. Lubię też rozmawiać, spacerować, i robić wiele innych, ciekawych rzeczy. No i śpiewać, choć nie zawsze mi to wychodzi 😀

Share

Jestem Tomek, rocznik 91. Eurowizją interesuję się od 2003 roku, kiedy to "zupełnym przypadkiem" natrafiłem na występ Ich Troje. Poza Eurowizją lubię słuchać muzyki (nie tylko tej z Eurowizji :)), kolekcjonować różne rzeczy, czytać książki. Lubię też rozmawiać, spacerować, i robić wiele innych, ciekawych rzeczy. No i śpiewać, choć nie zawsze mi to wychodzi :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *