SZANSA NA SUKCES POLSKIMI PRESELEKCJAMI NA EUROWIZJĘ 2020!

Mamy już oficjalną informację! Szansa na Sukces będzie pełnić rolę polskich preselekcji na Eurowizję 2020!

W dniu dzisiejszym, na stronie Szansy na sukces, pojawił się Regulamin postępowania konkursowego mającego na celu wyłonienie uczestnika Konkursu Piosenki Eurowizja 2020 w audycji Telewizji Polskiej „Szansa na Sukces. Eurowizja 2020”.

Audycja „SNS Eurowizja 2020” podobnie jak w przypadku preselekcji do ubiegłorocznej Eurowizji Junior będzie składać się z 3 etapów:

Etap I: Wyłonienie wokalistów którzy wezmą udział w 3 Odcinkach Specjalnych Audycji – casting na podstawie zgłoszeń
Etap II: 3 Odcinki Specjalne podczas, których zostanie wyłoniona trójka Finalistów SNS Eurowizja 2020, którzy wezmą udział w Odcinku Specjalnym – Finał
Etap III: Odcinek Specjalny – Finał, podczas którego zostanie wyłoniony reprezentant Polski na Konkurs Piosenki Eurowizji 2020

Poszczególne odcinki zapowiadane są na: 2 lutego, 9 lutego, 16 lutego oraz 23 lutego (Finał).

Selekcja odbędzie się na podstawie zgłoszeń nadesłanych na adres mailowy: eurowizja@tvp.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 13.01.2020r.

Telewizja Polska na pewno będzie chciała powtórzyć sukces Viki Gabor, który przyniósł nam wygraną w Konkursie Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach.

Czy ubiegłoroczny format TVP sprawdzi się i tym razem? Czy przyniesie naszemu krajowi sukces na Konkursie Piosenki Eurowizji 2020 w Rotterdamie? Czy podobnie jak w przypadku Viki mamy szansę na zwycięstwo?

Czekamy na Wasze komentarze Kochani 💜

źródło: Szansa na Sukces, TVP

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *