Ukraina: znamy uczestników Vidbir 2020!

Nadawca ukrainński UA:PBC ujawnił 16 uczestników krajowych selekcji Vidbir 2020. Wyścig o miano reprezentanta kraju rozpoczniesię już 8 lutego. A oto lista:

Assol
CLOUDLESS
David Axelrod
Elina Ivashchenko
FO SHO
GARNA
GIO
Go-A
Jerry Heil
Katya Chilly
KHAYAT
KRUTЬ
MOONZOO feat. F.M.F. Sure
Oleksandr Poriadynskyi
[О]
TVORCHI

Wśród nich znajdują się znani ukraińcy wokaliści i wokalistki, uczestnicy i laureaci wszelakiej maści różnych programów typu talent-show i twórców muzycznych.

Vidbir będzie składał się z dwóch półfinałów (8 i 15 lutego) i finału (22 lutego). W najbliższą środę poznamy podział uczestnikó na półfinały. Całe selekcje poprowadzi Serhii Prytula.

 

About Tomasz Hojda

Jestem Tomek, rocznik 91. Eurowizją interesuję się od 2003 roku, kiedy to "zupełnym przypadkiem" natrafiłem na występ Ich Troje. Poza Eurowizją lubię słuchać muzyki (nie tylko tej z Eurowizji :)), kolekcjonować różne rzeczy, czytać książki. Lubię też rozmawiać, spacerować, i robić wiele innych, ciekawych rzeczy. No i śpiewać, choć nie zawsze mi to wychodzi 😀

Share

Jestem Tomek, rocznik 91. Eurowizją interesuję się od 2003 roku, kiedy to "zupełnym przypadkiem" natrafiłem na występ Ich Troje. Poza Eurowizją lubię słuchać muzyki (nie tylko tej z Eurowizji :)), kolekcjonować różne rzeczy, czytać książki. Lubię też rozmawiać, spacerować, i robić wiele innych, ciekawych rzeczy. No i śpiewać, choć nie zawsze mi to wychodzi :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *