Słowenia: Fragmenty piosenek z finału ujawnione

Słoweński nadawca publiczny ujawnił fragmenty 12 piosenek, które powalczą o to, która z nich zabrzmi w Rotterdamie, w maju. O wynikach tych zmagań dowiemy się 22 lutego, podczas finału EMA 2020.

Do stawki 10 finalistów, dołączyła dwójka (Parvani Violet oraz Saška), która wygrała EMA FRES, konkurs dla młodych wykonawców.

Z fragmentami można zapoznać się tutaj

22 lutego, podczas finału panel trzyosobowego jury wybierze dwójkę :”Spuerfinalistów”. Spośród nich, zwycięzcę wybiorą telewidzowie.

Słowenia wystąpi w pierwszym półfinale 12 maja.

 

 

 

 

 

 

 

About Tomasz Hojda

Jestem Tomek, rocznik 91. Eurowizją interesuję się od 2003 roku, kiedy to "zupełnym przypadkiem" natrafiłem na występ Ich Troje. Poza Eurowizją lubię słuchać muzyki (nie tylko tej z Eurowizji :)), kolekcjonować różne rzeczy, czytać książki. Lubię też rozmawiać, spacerować, i robić wiele innych, ciekawych rzeczy. No i śpiewać, choć nie zawsze mi to wychodzi 😀

Share

Jestem Tomek, rocznik 91. Eurowizją interesuję się od 2003 roku, kiedy to "zupełnym przypadkiem" natrafiłem na występ Ich Troje. Poza Eurowizją lubię słuchać muzyki (nie tylko tej z Eurowizji :)), kolekcjonować różne rzeczy, czytać książki. Lubię też rozmawiać, spacerować, i robić wiele innych, ciekawych rzeczy. No i śpiewać, choć nie zawsze mi to wychodzi :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *