Estonia: Pierwszy półfinał już dzisiaj!??

Estonia rozpoczyna swoje eliminacje Eesti Laul 2020. Dzisiaj na scenie wystąpi pierwsza dwunastka, walcząca o tytuł reprezentanta kraju na zbliżającej się Eurowizji w Holandii.

Dzisiejsze show poprowadzą Tõnis Niinemets oraz Karl-Erik Taukar. Półfinał będzie podzielony na dwie części. W pierwszej zobaczymy uczesntników, prezentujących swoje utwory. W drugiej części dowiemy się, kto awansował do finału.

Półfinał rozpoczyna się o 18:30. Transmisja dostępna na kanale ETV 

Lista uczestników z dzisiejszego półfinału wygląda następująco(kliknij w tytuł, by posłuchać utworu):

Sześć piosenek z każdego półfinału awansuje do finału. Głosowanie będzie przebiegać w następujący sposób: pierwsza runda to głosowanie systemem 50/50 – kombinacja głosów profesjonalnego panelu jury i głosów telewidzów. W tej rundzie awansuje czwórka. W drugiej rundzie zostanie wybrana dwójka finalistów poprzez głosowanie publiczności. Finał odbędzie się 29 lutego.

About Tomasz Hojda

Jestem Tomek, rocznik 91. Eurowizją interesuję się od 2003 roku, kiedy to "zupełnym przypadkiem" natrafiłem na występ Ich Troje. Poza Eurowizją lubię słuchać muzyki (nie tylko tej z Eurowizji :)), kolekcjonować różne rzeczy, czytać książki. Lubię też rozmawiać, spacerować, i robić wiele innych, ciekawych rzeczy. No i śpiewać, choć nie zawsze mi to wychodzi 😀

Share

Jestem Tomek, rocznik 91. Eurowizją interesuję się od 2003 roku, kiedy to "zupełnym przypadkiem" natrafiłem na występ Ich Troje. Poza Eurowizją lubię słuchać muzyki (nie tylko tej z Eurowizji :)), kolekcjonować różne rzeczy, czytać książki. Lubię też rozmawiać, spacerować, i robić wiele innych, ciekawych rzeczy. No i śpiewać, choć nie zawsze mi to wychodzi :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *