Ukraina: Vidbir 2020 za nami!

Niedawno zakończył się finał selekcji ukraińskich Vidbir 2020. Po dwóch półfinałach szóstka uczestników zaprezentowała się ponownie w ostatnim etapie walki o wyjazd na Eurowizję. A byli to:

Krutь
Jerry Heil
Go_A
David Axelrod
Khayat 
Tvorchi 

W jury zasiadali Andriy Danylko (reprezentant 2008, odgrywający rolę Verki Serducki),Tina Karol (reprezentantka 2006) oraz Vitaliy Drozdov.

Na start zaprezentował się Andriy, wcielając się w Verkę i prezentując znany przebój Dancing Lasha Tumbai a także nowy utwór Make it Rain Champagne. 

Po wszystkich występach przyszedł czas na głosowanie Jury. Punktacja od nich wyglądała następująco

1 punkt – Jerry Heil
2 punkty – Tvorchi
3 punkty – David Axelrod
4 punkty – Khayat
5 punktów – Krut
6 punktów – Go_A

Po głosowaniu na scenie pojawiła się Tina. Po jej występie nadszedł czas na wyniki. Po zsumowaniu głosów jury i publiczności jednogłośnie stwierdzono, że kolejnym reprezentantem Ukrainy na Eurowizji zostaje zespół Go_A.

Poniżej prezentujemy finałowy występ zwycięzców

 

 

 

 

 

 

About Tomasz Hojda

Jestem Tomek, rocznik 91. Eurowizją interesuję się od 2003 roku, kiedy to "zupełnym przypadkiem" natrafiłem na występ Ich Troje. Poza Eurowizją lubię słuchać muzyki (nie tylko tej z Eurowizji :)), kolekcjonować różne rzeczy, czytać książki. Lubię też rozmawiać, spacerować, i robić wiele innych, ciekawych rzeczy. No i śpiewać, choć nie zawsze mi to wychodzi 😀

Share

Jestem Tomek, rocznik 91. Eurowizją interesuję się od 2003 roku, kiedy to "zupełnym przypadkiem" natrafiłem na występ Ich Troje. Poza Eurowizją lubię słuchać muzyki (nie tylko tej z Eurowizji :)), kolekcjonować różne rzeczy, czytać książki. Lubię też rozmawiać, spacerować, i robić wiele innych, ciekawych rzeczy. No i śpiewać, choć nie zawsze mi to wychodzi :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *