Eurovision Song Celebration 2020 w miejsce półfinałów tegorocznego Konkursu! Weź udział w wydarzeniu!

To bez wątpienia jest wyjątkowy rok- pierwszy od 65 lat bez Eurowizji. Europejska Unia Nadawców (EBU) postanowiła osłodzić fanom ten trudny czas i wymyśliła atrakcje w miejsce planowanych transmisji Konkursu Piosenki Eurowizji 2020. Jak już informowaliśmy wcześniej w czasie finału Eurowizji 2020- 16 maja odbędzie się koncert Światło dla Europy, który zobaczymy na antenie TVP1. Oprócz tego 12 i 14 maja na kanale Eurovision Song Contest na Youtubie o 21:00 odbędą się specjalne programy!

Podczas planowanych półfinałów EBU zorganizuje specjalne widowiska, w których usłyszymy wszystkie piosenki Eurowizji w niekonkursowym formacie, ale kolejność w jakiej będą zaprezentowane będzie ustalona przez producentów w taki sposób, jaki miałoby to miejsce podczas prawdziwej Eurowizji.

We wtorek 12 maja zaprezentowane zostaną piosenki pierwszego półfinału razem z automatycznymi finalistami: Holandią, Włochami i Niemcami . Piosenki drugiego półfinału zaprezentowane zostaną 14 maja razem z automatycznymi finalistami: Hiszpanią, Wielką Brytanią oraz Francją.

Fani również mogą wziąć czynny udział w świętowaniu wyjątkowego w tym roku okresu eurowizyjnego. EBU wyszła na przeciw miłośnikom konkursu i wyemituje specjalne skróty, gdzie będą pokazani fani Eurowizji. Zamiast tradycyjnego skrótu piosenek zostaną transmitowane specjalne klipy od fanów. Wy także możecie wziąć w tym udział!

Jak wziąć udział? Wystarczy nagrać 20 sekundowe filmy tańcząc, śpiewając, bawiąc się do wszystkich bądź wybranych piosenek tegorocznego konkursu. Skróty piosenek można znaleźć tutaj:

Techniczne wymogi:

  • Video w formacie 16:9
  • Rozdzielczość 1920×1080 HD
  • Zaleca się użycia jak najnowszego posiadanego urządzenia ze stabilnym statywem
  • Video powinno być w formacie mp4 lub mov
  • Wyślij nagranie przez  WeTransfer na maila competition@eurovision.tv (alternatywnie Google Drive, OneDrive, Myairbridge.com lub Dropbox)
  • Dołącz swoje imię, wiek, kraj, adres e-mail oraz numer telefonu.

W przypadku nieletnich fanów chcących wziąć udział w wydarzeniu potrzebna jest zgoda rodziców/opiekunów prawnych, którą trzeba wysłać wraz ze zgłoszeniem.

Na filmy EBU czeka do 5 maja!

(źródło: eurovision.tv)

About Bartłomiej Chodyna

Z wykształcenia europeista, tytuł; zdobyty na Uniwersytecie Warszawskim. Fan Eurowizji od 2003 roku. Do moich ulubionych państw należą Turcja, Armenia, Izrael, Hiszpania, Bułgaria, Islandia. Moją ulubioną artystką eurowizyjną jest Lena. Prywatnie lubię uczyć się języka hiszpańskiego.

Share

Z wykształcenia europeista, tytuł; zdobyty na Uniwersytecie Warszawskim. Fan Eurowizji od 2003 roku. Do moich ulubionych państw należą Turcja, Armenia, Izrael, Hiszpania, Bułgaria, Islandia. Moją ulubioną artystką eurowizyjną jest Lena. Prywatnie lubię uczyć się języka hiszpańskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *