Premiera nowego teledysku Netty. Wokalistka w szczerych słowach opowiedziała o cieniach po zwycięstwie w Eurowizji

Premiera najnowszego singla Netty, zwyciężczyni Eurowizji 2018 – Cuckoo miała miejsce podczas tegorocznego koncertu zastępującego finał Eurowizji- Europe Shine a Light. Netta słynęła z dosyć mocnych kontrowersyjnych piosenek, teraz mieliśmy okazje zobaczyć jej słabszą, wrażliwą stronę.

W piątek 12 czerwca ukazał się natomiast klip do piosenki, którą niektórzy uważają za najlepszą, jaką wydała izraelska gwiazda. Podczas wywiadu udzielonego Yediot Ahronot wyjaśniła o czym tak na prawdę jest piosenka.

Cuckoo jest bardzo osobiste, ponieważ mówi o wątpliwościach w romantycznej relacji- powiedziała Netta dodając, że przez ostatnie półtora roku była w związku z Ilanem Benem Orem, imigrantem z USA.

Mieliśmy ciężki czas, ponieważ moje życie nie jest proste. Spotkałam Ilana po tym jak stałam się sławna i nie byłam pewna czy jest wobec mnie szczery. Może z powodu mojej przeszłości zawsze mam wątpliwości w relacjach, co powtarzam w CuckooDo I really deserve to be loved ? (czy zasługuje na to by być kochaną?)

Netta odniosła się także do tego, jak udział w Eurowizji 2018 zmienił jej życie po zwycięstwie z piosenką Toy. Jak się okazuje zmiana była nie tylko na lepsze ale również na gorsze. Dwa lata po tym, jak wygrała w stolicy Portugalii przyznała, że czasami czuje się jak w więzieniu.

Czasami zadaje sobie pytanie, co do cholery się dzieje, dlaczego w ogóle w to (Eurowizję) weszłam i czy chcę tego czy nie. Byłam kelnerką, która mieszkała ze współlokatorami i uprawiała ziemniaki na balkonie. I nagle, jednego dnia wygrałam Eurowizję, stałam się jedną ze sławniejszych kobiet w Izraelu a nawet Europie. Spełniły się wszystkie moje marzenia, ale może to być również frustrujące.

Przyzwyczaiłam się do życia w otoczeniu ludzi, oni wszyscy myśleli, że wiedzą co jest najlepsze dla mnie- co robić, jak się ubrać, jak kierować moją karierą. Ale kiedy chwała przeminęła oni zniknęli.

W wywiadzie przyznała również, że jest zadowolona, że to nie ona napisała Toy. Odniosła się przez to do słów Dorona Medaile, który w kontrowersyjnych słowach stwierdził, że dołączyła się ona do już gotowego projektu. Netta dodała, że nie było to tak daleko idące a tak na prawdę nie chciała jechać na Eurowizję, żeby nie utknąć w jej wizerunku.

Skomentowała także, jak pandemia COVID-19 wpłynęła na jej karierę:

Tęsknię za koncertami i publicznością. Oczywiście odczułam kryzys ekonomiczny, ale nie mam wysokich standardów, a bez mojej mamy nadal mieszkałabym w wynajmowanym ze współlokatorami mieszkaniu. Od czasu do czasu “leczę się”- ostatnio kupiłam buty Louis Vuitton za 1000 EUR.

(źródło: wiwibloggs)

About Bartłomiej Chodyna

Z wykształcenia europeista, tytuł; zdobyty na Uniwersytecie Warszawskim. Fan Eurowizji od 2003 roku. Do moich ulubionych państw należą Turcja, Armenia, Izrael, Hiszpania, Bułgaria, Islandia. Moją ulubioną artystką eurowizyjną jest Lena. Prywatnie lubię uczyć się języka hiszpańskiego.

Share

Z wykształcenia europeista, tytuł; zdobyty na Uniwersytecie Warszawskim. Fan Eurowizji od 2003 roku. Do moich ulubionych państw należą Turcja, Armenia, Izrael, Hiszpania, Bułgaria, Islandia. Moją ulubioną artystką eurowizyjną jest Lena. Prywatnie lubię uczyć się języka hiszpańskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *