Lena Marzec pierwszą finalistką programu Szansa na sukces – Eurowizja Junior 2020!

Za nami pierwszy odcinek specjalnej edycji programu “Szansa na sukces”, który pełni rolę tegorocznych preselekcji do Eurowizji Junior. Zwyciężczynią półfinałowego odcinka została Lena Marzec. Wokalistka w pięknym stylu wykonała utwór “Andromeda” z repertuaru Edyty Górniak. O wygranej Leny zdecydowało jury w składzie: Viki Gabor, Edyta Górniak i Piotr Rubik.

Kim jest finalistka polskich preselekcji do Eurowizji Junior 2020?

Lena urodziła się we Wrocławiu i ma 12 lat. Jest niezwykle uzdolnioną i wszechstronną artystką młodego pokolenia. Śpiewa, gra na pianinie oraz ukulele. Uwielbia taniec a w wolnych chwilach ćwiczy szermierkę. “Szansa na sukces” to nie jedyny muzyczny show, w którym wystąpiła. Lena była już uczestniczką “The Voice Kids 2”. W programie trafiła do drużyny Tomsona i Barona, którzy doprowadzili ją do finału. Ostatecznie “The Voice Kids 2” wygrała Viki Gabor.

Lena Marzec – “Nobody’s Perfect” – Przesłuchania w ciemno – The Voice Kids 2 Poland

Lena Marzec – ,,Andromeda” (Szansa na Sukces Eurowizja Junior 2020)

W pierwszym odcinku eurowizyjnej Szansy wystąpiło 7 uczestników:

  • Amelia Karczewska
  • Hanna Dzieniewicz
  • Lena Marzec (The Voice Kids 2)
  • Mikołaj Gajowy (Teatr Muzyczny ROMA)
  • Gabriela Łukasik
  • Aurelia Radecka (The Voice Kids 2)
  • Antonina Biesiadecka

Drugi półfinał programu “Szansa na sukces – Eurowizja Junior 2020” odbędzie się 13 września. Na fotelach jurorskich zasiądą: Cleo, Michał Wiśniewski oraz Gromee. Trzeci a zarazem ostatni półfinał będzie miał miejsce 20 września a odcinek finałowy 27 września.

Jak oceniacie szanse Leny w finale? Czy to właśnie Lena powinna reprezentować Polskę podczas konkursu 29 listopada? Czekamy na Wasze opinie 🙂

 

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *