ALA TRACZ TRZECIĄ FINALISTKĄ PROGRAMU SZANSA NA SUKCES – EUROWIZJA JUNIOR 2020!

Za nami trzeci a zarazem ostatni półfinałowy odcinek eurowizyjnej edycji programu “Szansa na sukces”.
Tematem przewodnim 3. odcinka “Szansy na Sukces. Eurowizja Junior 2020” były piosenki z bajek.

W tym odcinku triumfowała Ala Tracz, która genialnym wykonaniem utworu „Kolorowy wiatr” z filmu “Pocahontas” zapewniła sobie miejsce w finale. Występy młodych artystów oceniało jury w składzie: Katarzyna Łaska, Marina Łuczenko-Szczęsna oraz Dawid Kwiatkowski.

Kim jest trzecia finalistka polskich preselekcji do Eurowizji Junior 2020?

Ala Tracz to niezwykle utalentowana wokalistka, uczestniczka programu The Voice Kids 3. Ma dopiero 9 lat i jest jedną z najmłodszych wokalistek którym udało się przejść do kolejnego etapu w programie The Voice Kids 3. Podczas przesłuchań w ciemno wykonała utwór “I’ll Be There” z repertuaru Jackson 5 wprawiając w zachwyt zarówno Jury jak i publiczność. Ala wybrała drużynę Dawida Kwiatkowskiego pod okiem którego zaszła do ścisłego finału. W tym samym programie brała udział również jej starsza siostra Ola Tracz, która niestety odpadła na etapie bitew. Siostry nie rywalizują ze sobą, lecz zawsze wspierają się i motywują. Ala brała również udział w programie Mali Giganci.

Ala Tracz – “I’ll Be There” – Przesłuchania w ciemno | The Voice Kids Poland 3

Ala Tracz – ,,Kolorowy wiatr” (Szansa na Sukces Eurowizja Junior 2020)

W ostatnim półfinałowym odcinku eurowizyjnej Szansy wystąpili:

  • Ala Tracz (The Voice Kids 3)
  • Lena Małodzińska   (The Voice Kids 3)
  • Szymon Lubicki (The Voice Kids 3)
  • Antonina Piotrowska
  • Konrad Repiński (The Voice Kids 3)
  • Anna Laskowska
  • Dominika Głąb

Ala dołączyła do dwóch pozostałych finalistek, którymi są Lena Marzec i Agata Serwin i tym samym mamy już pełną finałową stawkę.

Finał „Szansy na sukces. Eurowizja Junior 2020” odbędzie się już w niedzielę, 27 września. Młode wokalistki zaprezentują po dwa utwory – piosenkę z ich zwycięskiego odcinka i autorską kompozycję stworzoną specjalnie na Eurowizję Junior 2020. Reprezentanta Polski na Eurowizję Junior 2020 wybiorą telewidzowie i jurorzy w składzie Viki Gabor, Cleo oraz Dawid Kwiatkowski. Jeśli po głosowaniu widzów i jury zdarzy się remis, o ostatecznym wyniku zadecydują jurorzy.

Jak oceniacie szanse Ali? Która z dziewczyn Waszym zdaniem powinna wygrać finał i reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2020? Czekamy na Wasze typy 🙂

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *