🇳🇴Znamy kolejnego finalistę MGP 2021!

Drugi odcinek norweskich eliminacji Melodi Grand Prix 2021 to już historia. Ponownie zobaczyliśmy czwórkę uczestników starających się o złoty bilet do finału. A byli to:

Ketil StokkanMy Life Is OK 
Daniel OwenPsycho 
RayleeHero
Maria SolheimNordlyset 

W pojedynkach zmierzyli się Ketil wraz z Danielem oraz Raylee z Marią. Do dalszego etapu awansowali Daniel oraz Raylee, która ostatecznie pokonała swojego rywala i awansowała do finału.

Oprócz stawki konkursowej, na scenie zaprezentowali się kolejni finaliści. Tym razem była to grupa Stavangerkameratene z utworem Barndomsgater.

Kolejny etap już za tydzień.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

About Tomasz Hojda

Jestem Tomek, rocznik 91. Eurowizją interesuję się od 2003 roku, kiedy to "zupełnym przypadkiem" natrafiłem na występ Ich Troje. Poza Eurowizją lubię słuchać muzyki (nie tylko tej z Eurowizji :)), kolekcjonować różne rzeczy, czytać książki. Lubię też rozmawiać, spacerować, i robić wiele innych, ciekawych rzeczy. No i śpiewać, choć nie zawsze mi to wychodzi 😀

Share

Jestem Tomek, rocznik 91. Eurowizją interesuję się od 2003 roku, kiedy to "zupełnym przypadkiem" natrafiłem na występ Ich Troje. Poza Eurowizją lubię słuchać muzyki (nie tylko tej z Eurowizji :)), kolekcjonować różne rzeczy, czytać książki. Lubię też rozmawiać, spacerować, i robić wiele innych, ciekawych rzeczy. No i śpiewać, choć nie zawsze mi to wychodzi :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *