Eurowizyjna miłość czy sposób na promocję? Efendi odpowiada TIXowi śpiewająco!

Do pierwszego półfinału został niecały tydzień, a większość uczestników konkursu jest już po pierwszych próbach. Nie samymi przygotowaniami człowiek jednak żyje, o czym najlepiej świadczy wymiana uprzejmości między TIXem 🇳🇴 a Efendii 🇦🇿. Wszystko zaczęło się od nagrania krótkiej piosenki przez Andreasa, którą zadedykował Azerbejdżanowi. Artysta zaśpiewał fragment utworu Jaja Ding Dong, który pochodzi z netflixowego Eurovision Song Contest: The Story Of Fire Saga. Jak odpowiedziała mu Efendi?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez TIX (Andreas Haukeland) (@tixmusic)

Jak się okazało, Efendi nie zostawiła muzycznej wiadomości TIXa bez odpowiedzi, i opublikowała na swoim Instagramie krótki filmik. Jak możemy usłyszeć, zadedykowała go Norwegowi. Co ciekawe, artystka zdecydowała się na zaśpiewanie fragmentu norweskiego przeboju grupy KEiiNO Spirit In The Sky, który dwa lata temu podbił serca Europejczyków, wygrywając głosowanie jurorskie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez EFENDI (@efendi_music)

Czy wymiana uprzejmości przerodzi się w coś więcej? Czas pokaże. Faktem jest, że obie postaci zyskały dzięki tej sytuacji rozgłos, i z pewnością widzowie będą bardziej przychylnie patrzyć na nich w momencie głosowania. Norwegia wystąpi z 9. a Azerbejdżan z 14. numerem startowym w pierwszym półfinale.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *