Objetivo Eurovisión, czyli Hiszpanie wybierają reprezentanta

asavm2dww9sup2aqlge1thz_fcfcvkqxjit05cnykarx

Objetivo Eurovisión” to hiszpańskie selekcje, które mają na celu wyłonić artystę bądź zespół, który powalczy o triumf na Eurowizji. Jak donosi RTVE, hiszpański nadawca w dniu dzisiejszym spośród 392 zgłoszonych zostało udostępnionych pod tym linkiem 30 piosenek, które powalczą w kolejnym etapie.

Od jutra (2 grudnia) do 12 grudnia będzie można głosować na swoich faworytów. Głosowanie zakończy się w wyżej wspomnianym dniu o godzinie 12:00.

Pół godziny później w specjalnym programie z udziałem Barei, tegorocznej reprezentantki Hiszpanii zostanie ogłoszona lista 10 wykonawców z największą liczbą głosów. Oni z kolei trafią do kolejnego etapu, gdzie jury wybierze trójkę finalistów, którzy wystąpią w specjalnym programie transmitowanym przez Internet w styczniu. Zwycięsca wystąpi w finale selekcji, który odbędzie się w lutym.

About Tomasz Hojda

Jestem Tomek, rocznik 91. Eurowizją interesuję się od 2003 roku, kiedy to "zupełnym przypadkiem" natrafiłem na występ Ich Troje. Poza Eurowizją lubię słuchać muzyki (nie tylko tej z Eurowizji :)), kolekcjonować różne rzeczy, czytać książki. Lubię też rozmawiać, spacerować, i robić wiele innych, ciekawych rzeczy. No i śpiewać, choć nie zawsze mi to wychodzi 😀

Share

Jestem Tomek, rocznik 91. Eurowizją interesuję się od 2003 roku, kiedy to "zupełnym przypadkiem" natrafiłem na występ Ich Troje. Poza Eurowizją lubię słuchać muzyki (nie tylko tej z Eurowizji :)), kolekcjonować różne rzeczy, czytać książki. Lubię też rozmawiać, spacerować, i robić wiele innych, ciekawych rzeczy. No i śpiewać, choć nie zawsze mi to wychodzi :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *