Zmiana w składzie preselekcji niemieckich. Sadi rezygnuje!

Kilka dni temu informowaliśmy o uczestnikach tegorocznychYosefin+Buohler+Heiligabend+mit+Carmen+Nebel+2TiMdpvFQujl preselekcji niemieckich Unser Song 2017, gdzie jednym z uczestników był Wilhelm ‘Sadi’ Richter. Młody piosenkarz zdecydował się zrezygnować z udziału, a jego miejsce 9 lutego zajmie Yosefin Buohler.

Według doniesień niemieckich mediów, Sadi jest oskarżony o kradzież i oszustwo. Podczas wystąpienia na antenie telewizji NDR tłumaczy sprawę w następujący sposób: “Chciałbym na początku wszystko wyjaśnić. Doniesienia o mnie powodują spore zamieszanie. Jestem całkowicie zaskoczony tym, o co zostałem oskarżony. Nie mogłem się doczekać występu podczas Unser Song 2017, ale zważywszy na okoliczności, nie pojawię się na nich”.

W związku z tym, zadecydowano, że podczas finałowego koncertu wystąpi Yosefin Buohler. 21 – letnia wokalistka, będąc jeszcze nastolatką brała udział w niemieckiej wersji programu Mam Talent, była w obsadzie Die 10 Gebote, w 2013 roku brała udział w szwedzkiej edycji Idola. Niestety jej przygoda zakończyła się bardzo szybko, jednak zaraz po powrocie do Niemiec zaśpiewała swój narodowy hymn podczas meczu eliminacji Mistrzostw Świata 2014 Niemcy – Szwecja.

Przypominamy, że Unser Song 2017 odbędzie się 9 lutego.

(źródło: esctoday.com)

Facebook Comments

Share This: