Trzy piosenki w greckim finale narodowym!

c6abac467c80d5f22e2b752e58aad23e

W rozmowie z greckim nadawcą ERT, Demy zdradziła kilka szczegółów dotyczących jej udziału w nadchodzącej Eurowizji.

Wiadomo, że do teamu należeć będą Dimitris Kontopoulos oraz Fokas Evangelinos, który odpowiada za występ i choreografię.

Przede wszystkim ogłoszono, że w greckim finale narodowym Demy zaśpiewa trzy piosenki w języku angielskim. Jedna z nich ma być balladą, druga propozycją taneczną. Trzecia piosenka ma pozostać niespodzianką. Warto wspomnieć, że za wszystkie propozycje odpowiada wspominany wyżej Dimitris Kontopoulos. Finał narodowy odbędzie się pod koniec lutego lub na początku marca. Utwór zostanie wybrany poprzez televoting i głosowanie online.

Ciekawą informacją jest również to, że teledyski do każdej z trzech propozycji będą nagrywane w ukraińskiej Odessie. Ma to pozwolić na budowanie przyjaźni między Grecją, a gospodarzem tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji.

Teledyski zostaną zaprezentowane widzom podczas trwania show. Później zostaną oni zaproszeni do głosowania na swoją ulubioną propozycję. Piosenka z największą ilością głosów będzie reprezentowała Grecję w Kijowie na Eurowizji 2017.

(źródło: esctoday.com)

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *