Isabella Levina Lueen została reprezentantką Niemiec!

levina102_v-ardgalerie

Właśnie zakończyły się tegoroczne preselekcje niemieckie Unser Song 2017. Decyzją niemieckich widzów do Kijowa pojedzie Isabella Levina Lueen z piosenką Perfect Life!

Podczas koncertu w pierwszym etapie, wszyscy uczestnicy – Axel (You Know My Name), Felicia (Dancing On My Own), Helene (Folsom Prison Blues) Isabella (When We Were Young) i Yosefin (Love On Top) wykonali covery znanych piosenek. Do drugiej rundy przeszła tylko trójka- Helene, Axel i Isabella– zaśpiewali swoje własne interpretacje piosenki Wildfire. Na podstawie tych wykonań, widzowie zadecydowali, że do 3 etapu  przejdą Axel i Isabella. Dwójka głównych finalistów zaśpiewała piosenkę Perfect Life we własnych interpretacjach. Następnie widzowie głosowali już na piosenki Wildfire i Perfect Life w wykonaniach obu artystów. Po tej części głosowania, do ostatecznego starcia przeszły obie piosenki w śpiewane przez Isabellę więc już na tym etapie było wiadomo, że to właśnie ona zostanie reprezentantką Niemiec podczas Eurowizji 2017. Isabella jeszcze raz wykonała obie piosenki, po czym widzowie zadecydowali, że w Kijowie zaśpiewa Perfect Life. Utwór zdobył 69% poparcia.

Podczas koncertu pojawiły się (z wyjątkiem Leny, która zasiadała w jury) trzy zwyciężczynie Eurowizji. Rusłana zaśpiewała utwór Euphoria Loreen, NicoleMerci Cheri Udo Jurgensa natomiast Conchita zaśpiewała zwycięską piosenkę obecnej w hali Leny – Satellite.

Isabella Levina Lueen jako reprezentantka Niemiec wystąpi automatycznie w finale Konkursu Piosenki Eurowizji 2017, ze względu na to, że jej kraj należy do tak zwanej Wielkiej Piątki.

(źródło: własne, youtube)

Facebook Comments

Share This: