Krajowe Eliminacje 2017 – Kasia Moś – “Flashlight”

Witajcie, do Krajowych Eliminacji został już niecały tydzień dlatego postanowiliśmy przybliżyć Wam każdego uczestnika selekcji oraz zachęcić do odsłuchania piosenki z którą wystąpi już w najbliższą sobotę o godzinie 20:30 w siedzibie TVP. (kolejność prezentowanych wykonawców jest przypadkowa)

Kasia Moś ur. 3 marca 1987 roku, finalistka trzeciej polskiej edycji programu Must Be the Music. Tylko muzyka, gdzie zajęła 3. miejsce.

Znalezione obrazy dla zapytania kasia moś

Po raz trzeci startuje jako kandydatka do reprezentowania Polski w Konkursie Piosenki Eurowizji. Pierwszy raz w 2005 roku, zakwalifikowała się z piosenką I Wanna Know, napisaną przez Roberta Jansona, gdzie w finale zajęła ostatecznie 10. miejsce.

Po kilku latach pracy w teatrze oraz Stanach Zjednoczonych (współpracowała z takimi gwiazdami jak: Kelly Osbourne, Mýą i Carmen Electrą), wzięciem udziału w programie Must Be the Music, wydała swoją debiutancką płytę Inspination, na której znajduje się kawałek Addiction, z którym zakwalifikowała się do finału krajowych eliminacji do 61. Konkursu Piosenki Eurowizji.
5 marca wystąpiła jako piąta w koncercie finałowym i zajęła 6. miejsce, zdobywając 3,39% głosów.

Kasia nie podaje się, zatem i w tym roku również zgłosiła chęć uczestnictwa w Krajowych Eliminacjach. Jej propozycja to Flashlight, piosenka jak sama wspomina, mówi o “wszystkich prześladowanych”. Singiel zapowiada jej drugi studyjny album który ma się pojawić w tym roku.

Podoba się Wam ta propozycja?
Czy tym razem uda się Kasi wygrać Krajowe Eliminacje i zostać reprezentantką podczas 62. Konkursu Piosenki Eurowizji w Kijowie?

Poniżej zamieszczam opinie osób z redakcji INFE Poland wraz z oceną w skali od 1-10:

Bartek: 
“Kasia Moś w tym roku ze swoją propozycją przypomina mi Aminatę, oczywiście jej dojrzalszą wersję. Jeżeli pojechałaby na Eurowizję walczyłaby o miejsce w TOP 10, o wokal nie musimy się martwić a kompozycja jest tajemnicza i zachęcająca do ponownego odsłuchiwania Ocena 10/10”

Tomasz:
“Kasia Moś – ciekawa propozycja, oryginalna, Kasia ma potężny głos, jedyne czego mi w niej brakuje to wyróżnienia refrenu. Refren jest najważniejszą częścią bo najszybciej zapada w pamięć. Tu może być z tym mały problem. Ocena 8/10”

Darek:
“Możliwości wokalne Kasi są rewelacyjne, piosenka sama w sobie mocna, ambitna, pytanie tylko czy właśnie nie jest zbyt ambitna na Eurowizję. Mimo wszystko, uważam że ma spore szanse na wyjazd. Ocena 7,5/10”

(źródła: muzyka.onet.pl, youtube.pl, własne)

Mieszkam we Wrocławiu, tutaj pracuje i studiuje filologie hiszpańska. Mam 29 lat. W pełni pierwszy konkurs obejrzałem w 2000 roku! Preselekcjami innych krajów i całą oprawą konkursu zacząłem interesować się w 2011/2012 roku. Kraje które zawsze uwielbiam i trzymam za nie kciuki to m.in. Serbia, Czarnogóra, Hiszpania, Izrael, Grecja. Kocham Eurowizję za to, że jest nieprzewidywalna i dzięki niej mogę poznać wielu wspaniałych i ciekawych ludzi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *