Krajowe Eliminacje 2017 – Aneta Sablik – “Ulalala”

Kolejną kandydatką, która wystąpi podczas Krajowych Eiminacji do 62. Konkursu Piosenki Eurowizji jest Aneta Sablik, ur. 12 stycznia 1989 r.

Znalezione obrazy dla zapytania aneta sablik

Jej kariera rozpoczęła się w 2014 roku, kiedy to wygrała Niemieckiego idola, Deutschland sucht den Superstar. Podczas finału 3 maja 2014, zaprezentowała swój pierwszy singel pod tytułem The One. Stał się hitem w trzech państwach, Austria, Szwajcaria oraz Niemcy gdzie szybo uzyskał status złoty. Utwór był zapowiedzią jej debiutanckiej płyty która ukazała się 23 maja 2014.

https://www.youtube.com/watch?v=IENUnlOWzxU

W tym roku wokalistka postanowiła zgłosić swój utwór Ulalala do Polskich Krajowych Eliminacji, które odbędą się 18.02 w siedzibie TVP.

W sobotę została ogłoszona lista zakwalfikowanych piosenek, w śród nich jest wlaśnie Aneta.

Co myślicie o jej propozycji? Czy ma szanse na wygranie KE?

Poniżej zamieszczam opinie osób z redakcji INFE Poland wraz z oceną w skali od 1-10:

Bartek:
“Bardzo radosna i rytmiczna piosenka ale obawiam się, że nie przebiłaby się na Eurowizji ze względu na to, że nie ma żadnego punktu zaczepienia. Ocena 7.5/10”

Tomasz:
“Nie sądzę, żeby piosenka z takim refrenem byłaby wstanie zawojować na scenie w Kijowie. Zwrotki jakoś jeszcze trzymają poziom, do tego zmodulowany refren… Samym bitem Eurowizji się nie wygra. Ocena 3/10”

Timur:
“Utwór Anety jest niewątpliwie porywający i przebojowy, więc przy aktualnych wyborach innych państw (piosenek wolniejszych) jej wybór mógłby być dobrą i godną awansu do finału decyzją. Problem jest jedynie z tytułem, który bardzo odstrasza. Mógłby on zostać spokojnie zamieniony na You Make Me Feel, frazę która również jest śpiewana w refrenie. Myślę, że o występ na żywo nie trzeba się martwić, ponieważ Aneta wygrała Idola, więc jej warunki wokalne są na dobry poziomie. Ocena 7,5/10”

Darek:
“You make me feel ulala, cały czas chodzi mi po głowie, a to chyba jedna z najważniejszych elementów w piosence eurowizyjnej, aby wpadała w ucho. Po za tym nareszcie coś co by wyróżniało by się wśród większości ballad w tym roku 🙂 Ocena 9/10”

(źródło: własne, youtube.com)

Najstarszy fan Eurowizji w naszej ekipie, niebawem stuknie mi na liczniku 30-stka. Mieszkam we Wrocławiu, tutaj pracuje i studiuje m.in filologie hiszpańska. Eurowizje śledzę już od najmłodszych lat, zaraziła mnie do niej moja mama. W pełni pierwszy konkurs obejrzałem w 2000 roku! I tak to trwa do dziś, moja miłość i pasja do ESC sie pogłebia. Kraje które zawsze uwielbiam i trzymam za nie kciuki to m.in. Serbia, Czarnogóra, Hiszpania, Ukraina, Izrael. Do INFE Poland przystąpiłem w 2015 roku, dzięki temu poznałem masę świetnych ludzi. oraz wiele się tutaj nauczyłem. Aktualną ekipę INFE śmiało mogę okrzyknąć rodzinką którą sam mogłem sobie wybrać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *