Krajowe Eliminacje 2017 – Aneta Sablik – “Ulalala”

Kolejną kandydatką, która wystąpi podczas Krajowych Eiminacji do 62. Konkursu Piosenki Eurowizji jest Aneta Sablik, ur. 12 stycznia 1989 r.

Znalezione obrazy dla zapytania aneta sablik

Jej kariera rozpoczęła się w 2014 roku, kiedy to wygrała Niemieckiego idola, Deutschland sucht den Superstar. Podczas finału 3 maja 2014, zaprezentowała swój pierwszy singel pod tytułem The One. Stał się hitem w trzech państwach, Austria, Szwajcaria oraz Niemcy gdzie szybo uzyskał status złoty. Utwór był zapowiedzią jej debiutanckiej płyty która ukazała się 23 maja 2014.

https://www.youtube.com/watch?v=IENUnlOWzxU

W tym roku wokalistka postanowiła zgłosić swój utwór Ulalala do Polskich Krajowych Eliminacji, które odbędą się 18.02 w siedzibie TVP.

W sobotę została ogłoszona lista zakwalfikowanych piosenek, w śród nich jest wlaśnie Aneta.

Co myślicie o jej propozycji? Czy ma szanse na wygranie KE?

Poniżej zamieszczam opinie osób z redakcji INFE Poland wraz z oceną w skali od 1-10:

Bartek:
“Bardzo radosna i rytmiczna piosenka ale obawiam się, że nie przebiłaby się na Eurowizji ze względu na to, że nie ma żadnego punktu zaczepienia. Ocena 7.5/10”

Tomasz:
“Nie sądzę, żeby piosenka z takim refrenem byłaby wstanie zawojować na scenie w Kijowie. Zwrotki jakoś jeszcze trzymają poziom, do tego zmodulowany refren… Samym bitem Eurowizji się nie wygra. Ocena 3/10”

Timur:
“Utwór Anety jest niewątpliwie porywający i przebojowy, więc przy aktualnych wyborach innych państw (piosenek wolniejszych) jej wybór mógłby być dobrą i godną awansu do finału decyzją. Problem jest jedynie z tytułem, który bardzo odstrasza. Mógłby on zostać spokojnie zamieniony na You Make Me Feel, frazę która również jest śpiewana w refrenie. Myślę, że o występ na żywo nie trzeba się martwić, ponieważ Aneta wygrała Idola, więc jej warunki wokalne są na dobry poziomie. Ocena 7,5/10”

Darek:
“You make me feel ulala, cały czas chodzi mi po głowie, a to chyba jedna z najważniejszych elementów w piosence eurowizyjnej, aby wpadała w ucho. Po za tym nareszcie coś co by wyróżniało by się wśród większości ballad w tym roku 🙂 Ocena 9/10”

(źródło: własne, youtube.com)

Mieszkam we Wrocławiu, tutaj pracuje i studiuje filologie hiszpańska. Mam 29 lat. W pełni pierwszy konkurs obejrzałem w 2000 roku! Preselekcjami innych krajów i całą oprawą konkursu zacząłem interesować się w 2011/2012 roku. Kraje które zawsze uwielbiam i trzymam za nie kciuki to m.in. Serbia, Czarnogóra, Hiszpania, Izrael, Grecja. Kocham Eurowizję za to, że jest nieprzewidywalna i dzięki niej mogę poznać wielu wspaniałych i ciekawych ludzi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *