Krajowe Eliminacje 2017 – Isabell Otrębus-Larsson – “Voiceless”

 Prezentujemy kolejną uczestniczkę Krajowych Eliminacji, które odbędą się w sobotę.

Isabell Otrębus-Larsson, nastoletnia wykonawczyni pochodzi ze Szwecji, ma ojca Polaka. Jako 5 latka zaczęła lekcje śpiewu. Ma na swoim koncie, udział w szwedzkiej edycji “Idola” oraz wystąpiła w polskim “Mam Talent” w 2014 roku, gdzie dotarła do półfinału.

W 2014 pracowała z Sanna Nielsen reprezentantką Szwecji podczas 59 Konkursu Piosenki Eurowizji, gdzie występowała w jej chórku.

W tym roku Isabell, postanowiła wesprzeć swoich rodaków i zgłosiła swoją kandydaturę Krajowych Eliminacji, które to wyłonią reprezentanta na 62 Konkursu Piosenki Eurowizji w Kijowie.
Jej propozycja “Voiceless”, została skomponowana przez znanego szwedzkiego kompozytora Fredrik Kempe, autora kilku udanych Eurowizyjnych hitów takich jak: Popular (Eric Saade), La Voix (Malena Ernman), Hero (Charlotte Perelli).

Co sądzicie o wykonaniu Isabell?
Jakie według Was, ma szanse na wygraną podczas sobotniego finału?

Poniżej zamieszczam opinie z redakcji:

Darek: 
Piosenka świetna, jak na razie to mój Nr 1 tegorocznych KE! Dziewczyna ma świetny wokal. Sama piosenka ma ciekawy tekst i muzykę która wpada w ucho. Jeśli wygrać ESC to tylko z Isabell. Ocena 10/10 

Bartek: 
Piosenka na europejskim poziomie. Chwytliwa, ale jednocześnie ambitna piosenka. Uważam, że ma szansę zwyciężyć Krajowe Eliminacje w przypadku dobrego występu. Taka propozycja, na pewno spodoba się na Eurowizji i o dobry wynik z Isabell nie będziemy musieli się martwić Ocena: 10/10

Tomasz:
piosenka dobrze brzmi, fajnie się rozkręca, naprawdę przyjemnie się tego słucha. W zasadzie nie mam się czego czepiać. No może końcówki refrenu, gdyby była inaczej zaśpiewana to byłoby lepiej. Ocena 9/10

(Źródło: facebook.com, mamtalent.tvn.pl, fot: facebook)

 

Facebook Comments

Share This:

AuthorDariusz Fry

Najstarszy fan Eurowizji w naszej ekipie, niedawno stukło mi na liczniku 29 lat. Mieszkam we Wrocławiu, tutaj pracuje i studiuje m.in filologie hiszpańska. Eurowizje śledzę już od najmłodszych lat. W pełni pierwszy konkurs obejrzałem w 2000 roku! I tak to trwa do dziś, moja miłość i pasja do ESC sie pogłebia. Kraje które zawsze uwielbiam i trzymam za nie kciuki to m.in. Serbia, Czarnogóra, Hiszpania, Ukraina, Izrael. Do INFE Poland przystąpiłem w 2015 roku, dzięki temu poznałem masę świetnych ludzi. oraz wiele się tutaj nauczyłem. Aktualną ekipę INFE śmiało mogę okrzyknąć rodzinką którą sam mogłem sobie wybrać.