Krajowe Eliminacje 2017 – Isabell Otrębus-Larsson – “Voiceless”

 Prezentujemy kolejną uczestniczkę Krajowych Eliminacji, które odbędą się w sobotę.

Isabell Otrębus-Larsson, nastoletnia wykonawczyni pochodzi ze Szwecji, ma ojca Polaka. Jako 5 latka zaczęła lekcje śpiewu. Ma na swoim koncie, udział w szwedzkiej edycji “Idola” oraz wystąpiła w polskim “Mam Talent” w 2014 roku, gdzie dotarła do półfinału.

W 2014 pracowała z Sanna Nielsen reprezentantką Szwecji podczas 59 Konkursu Piosenki Eurowizji, gdzie występowała w jej chórku.

W tym roku Isabell, postanowiła wesprzeć swoich rodaków i zgłosiła swoją kandydaturę Krajowych Eliminacji, które to wyłonią reprezentanta na 62 Konkursu Piosenki Eurowizji w Kijowie.
Jej propozycja “Voiceless”, została skomponowana przez znanego szwedzkiego kompozytora Fredrik Kempe, autora kilku udanych Eurowizyjnych hitów takich jak: Popular (Eric Saade), La Voix (Malena Ernman), Hero (Charlotte Perelli).

Co sądzicie o wykonaniu Isabell?
Jakie według Was, ma szanse na wygraną podczas sobotniego finału?

Poniżej zamieszczam opinie z redakcji:

Darek: 
Piosenka świetna, jak na razie to mój Nr 1 tegorocznych KE! Dziewczyna ma świetny wokal. Sama piosenka ma ciekawy tekst i muzykę która wpada w ucho. Jeśli wygrać ESC to tylko z Isabell. Ocena 10/10 

Bartek: 
Piosenka na europejskim poziomie. Chwytliwa, ale jednocześnie ambitna piosenka. Uważam, że ma szansę zwyciężyć Krajowe Eliminacje w przypadku dobrego występu. Taka propozycja, na pewno spodoba się na Eurowizji i o dobry wynik z Isabell nie będziemy musieli się martwić Ocena: 10/10

Tomasz:
piosenka dobrze brzmi, fajnie się rozkręca, naprawdę przyjemnie się tego słucha. W zasadzie nie mam się czego czepiać. No może końcówki refrenu, gdyby była inaczej zaśpiewana to byłoby lepiej. Ocena 9/10

(Źródło: facebook.com, mamtalent.tvn.pl, fot: facebook)

 

Najstarszy fan Eurowizji w naszej ekipie, niebawem stuknie mi na liczniku 30-stka. Mieszkam we Wrocławiu, tutaj pracuje i studiuje m.in filologie hiszpańska. Eurowizje śledzę już od najmłodszych lat, zaraziła mnie do niej moja mama. W pełni pierwszy konkurs obejrzałem w 2000 roku! I tak to trwa do dziś, moja miłość i pasja do ESC sie pogłebia. Kraje które zawsze uwielbiam i trzymam za nie kciuki to m.in. Serbia, Czarnogóra, Hiszpania, Ukraina, Izrael. Do INFE Poland przystąpiłem w 2015 roku, dzięki temu poznałem masę świetnych ludzi. oraz wiele się tutaj nauczyłem. Aktualną ekipę INFE śmiało mogę okrzyknąć rodzinką którą sam mogłem sobie wybrać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *