Litwa – Eurovizijos Atranka – półfinał wyniki!

Właśnie zakończył się dzisiejszy półfinał Eurovizijos Atranka preselekcji do 62. Konkursu Piosenki Eurowizji w Kijowie 2017.
Spośród 8 uczestników dzisiejszego show, publiczność, jury w studio oraz jury międzynarodowe zagłosowało i wyłoniło sześciu wykonawców, którzy już za tydzień 11/03 powalczą o miano reprezentanta Litwy w Kijowie. 

  1. FusedmarcRain of revolution
  2. Aistė PilvelytėI’m like a wolf
  3. Gabrielius VagelisFeel myself free
  4. Kotryna JuodzevičiūtėLove shadow
  5. PaulaLet u go
  6. Greta ZazzaLike I love you

 

Niestety Sasha i Ieva odpadły ze stawki.

Jak myślicie kto ma największe szanse na wygraną? Faworytka Aistė, która zdobywała największe noty do tej pory? Macie swoich faworytów?

Już dzisiaj zapraszamy Was do oglądania wielkiego finału litewskich preselekcji, Eurovizijos Atranka, które odbędą się 11/03 o godzinie 20:00 TUTAJ.

(źródła: własne; lrt.lt)

Najstarszy fan Eurowizji w naszej ekipie, niebawem stuknie mi na liczniku 30-stka. Mieszkam we Wrocławiu, tutaj pracuje i studiuje m.in filologie hiszpańska. Eurowizje śledzę już od najmłodszych lat, zaraziła mnie do niej moja mama. W pełni pierwszy konkurs obejrzałem w 2000 roku! I tak to trwa do dziś, moja miłość i pasja do ESC sie pogłebia. Kraje które zawsze uwielbiam i trzymam za nie kciuki to m.in. Serbia, Czarnogóra, Hiszpania, Ukraina, Izrael. Do INFE Poland przystąpiłem w 2015 roku, dzięki temu poznałem masę świetnych ludzi. oraz wiele się tutaj nauczyłem. Aktualną ekipę INFE śmiało mogę okrzyknąć rodzinką którą sam mogłem sobie wybrać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *