JOWST reprezentantem Norwegii!

Przed chwilą zakończył się kolejny sobotni finał tym razem w Norwegii, Melodi Grand Prix 2017.Podczas dzisiejszego finału zaprezentowało się w pierwszej części 10 uczestników, następnie została z nich wyłoniona czwórka wykonawców, którzy awansowali do Super Finału (JOWSTAmmunition, Elin & The Woods, Ulrikke)
Kolejne głosowanie zdecydowało o tym że do Kijowa pojedzie JOWST z utworem Grab The Moment.

W SuperFinale drugie miejsce zajęła formacja Ammunition, trzecie Elin & The Woods, a czwarte Ulrikke. O wynikach zadecydowali widzowie oraz jury międzynarodowe w stosunku 50/50. Jury złożone było z 10 europejskich państw: Armenii, Finlandii, Malty, Izraela, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Niemiec, Węgier oraz Austrii. którzy podawali jedynie najwyższe noty na wizji.

(źródła: esctoday.com; własne)

Facebook Comments

Share This:

AuthorDariusz Fry

Najstarszy fan Eurowizji w naszej ekipie, niedawno stukło mi na liczniku 29 lat. Mieszkam we Wrocławiu, tutaj pracuje i studiuje m.in filologie hiszpańska. Eurowizje śledzę już od najmłodszych lat. W pełni pierwszy konkurs obejrzałem w 2000 roku! I tak to trwa do dziś, moja miłość i pasja do ESC sie pogłebia. Kraje które zawsze uwielbiam i trzymam za nie kciuki to m.in. Serbia, Czarnogóra, Hiszpania, Ukraina, Izrael. Do INFE Poland przystąpiłem w 2015 roku, dzięki temu poznałem masę świetnych ludzi. oraz wiele się tutaj nauczyłem. Aktualną ekipę INFE śmiało mogę okrzyknąć rodzinką którą sam mogłem sobie wybrać.