JOWST reprezentantem Norwegii!

Przed chwilą zakończył się kolejny sobotni finał tym razem w Norwegii, Melodi Grand Prix 2017.Podczas dzisiejszego finału zaprezentowało się w pierwszej części 10 uczestników, następnie została z nich wyłoniona czwórka wykonawców, którzy awansowali do Super Finału (JOWSTAmmunition, Elin & The Woods, Ulrikke)
Kolejne głosowanie zdecydowało o tym że do Kijowa pojedzie JOWST z utworem Grab The Moment.

W SuperFinale drugie miejsce zajęła formacja Ammunition, trzecie Elin & The Woods, a czwarte Ulrikke. O wynikach zadecydowali widzowie oraz jury międzynarodowe w stosunku 50/50. Jury złożone było z 10 europejskich państw: Armenii, Finlandii, Malty, Izraela, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Niemiec, Węgier oraz Austrii. którzy podawali jedynie najwyższe noty na wizji.

(źródła: esctoday.com; własne)

Najstarszy fan Eurowizji w naszej ekipie, niebawem stuknie mi na liczniku 30-stka. Mieszkam we Wrocławiu, tutaj pracuje i studiuje m.in filologie hiszpańska. Eurowizje śledzę już od najmłodszych lat, zaraziła mnie do niej moja mama. W pełni pierwszy konkurs obejrzałem w 2000 roku! I tak to trwa do dziś, moja miłość i pasja do ESC sie pogłebia. Kraje które zawsze uwielbiam i trzymam za nie kciuki to m.in. Serbia, Czarnogóra, Hiszpania, Ukraina, Izrael. Do INFE Poland przystąpiłem w 2015 roku, dzięki temu poznałem masę świetnych ludzi. oraz wiele się tutaj nauczyłem. Aktualną ekipę INFE śmiało mogę okrzyknąć rodzinką którą sam mogłem sobie wybrać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *