Kristian Kostov reprezentantem Bułgari!

[UPD] Tegoroczna propozycja z Bułgarii to nowoczesna ballada Beautiful Mess, wykonywana przez Kristiana Kostova.

Przed chwilą Bułgarski nadawca BNT, ogłosił tegorocznego reprezentanta kraju w 62. Konkursie Piosenki Eurowizji, jest nim młody Kristian Kostov z piosenką Beatiful Mess. Kompozytorami utworu są Borislav Milanov, Sebastian Armann i Joackim Bo Persson, osoby które stworzyły zeszłoroczną propozycję Poli Genovy If love was a crime, z którym to zdobyła zaszczytne 4. miejsce.

Kristian to najmłodszy uczestnik tegorocznego Konkursu, ma zaledwie 17 lat. Urodził się w Moskwie.
W 2014 roku brał udział w Rosyjskiej edycji programu The Voice Kids, jego brawurowe wykonanie If I ain`t got you zachwyciło całe jury i dało przepustkę do wielkiego finału. Kolejnym show w którym uczestniczył to czwarta edycja X-Factora, w której Kristian dotarł do finału.

(źródła: esctoday.com; youtube.com)

Facebook Comments

Share This:

AuthorDariusz Fry

Najstarszy fan Eurowizji w naszej ekipie, niedawno stukło mi na liczniku 29 lat. Mieszkam we Wrocławiu, tutaj pracuje i studiuje m.in filologie hiszpańska. Eurowizje śledzę już od najmłodszych lat. W pełni pierwszy konkurs obejrzałem w 2000 roku! I tak to trwa do dziś, moja miłość i pasja do ESC sie pogłebia. Kraje które zawsze uwielbiam i trzymam za nie kciuki to m.in. Serbia, Czarnogóra, Hiszpania, Ukraina, Izrael. Do INFE Poland przystąpiłem w 2015 roku, dzięki temu poznałem masę świetnych ludzi. oraz wiele się tutaj nauczyłem. Aktualną ekipę INFE śmiało mogę okrzyknąć rodzinką którą sam mogłem sobie wybrać.