Kristian Kostov reprezentantem Bułgari!

[UPD] Tegoroczna propozycja z Bułgarii to nowoczesna ballada Beautiful Mess, wykonywana przez Kristiana Kostova.

Przed chwilą Bułgarski nadawca BNT, ogłosił tegorocznego reprezentanta kraju w 62. Konkursie Piosenki Eurowizji, jest nim młody Kristian Kostov z piosenką Beatiful Mess. Kompozytorami utworu są Borislav Milanov, Sebastian Armann i Joackim Bo Persson, osoby które stworzyły zeszłoroczną propozycję Poli Genovy If love was a crime, z którym to zdobyła zaszczytne 4. miejsce.

Kristian to najmłodszy uczestnik tegorocznego Konkursu, ma zaledwie 17 lat. Urodził się w Moskwie.
W 2014 roku brał udział w Rosyjskiej edycji programu The Voice Kids, jego brawurowe wykonanie If I ain`t got you zachwyciło całe jury i dało przepustkę do wielkiego finału. Kolejnym show w którym uczestniczył to czwarta edycja X-Factora, w której Kristian dotarł do finału.

(źródła: esctoday.com; youtube.com)

Najstarszy fan Eurowizji w naszej ekipie, niebawem stuknie mi na liczniku 30-stka. Mieszkam we Wrocławiu, tutaj pracuje i studiuje m.in filologie hiszpańska. Eurowizje śledzę już od najmłodszych lat, zaraziła mnie do niej moja mama. W pełni pierwszy konkurs obejrzałem w 2000 roku! I tak to trwa do dziś, moja miłość i pasja do ESC sie pogłebia. Kraje które zawsze uwielbiam i trzymam za nie kciuki to m.in. Serbia, Czarnogóra, Hiszpania, Ukraina, Izrael. Do INFE Poland przystąpiłem w 2015 roku, dzięki temu poznałem masę świetnych ludzi. oraz wiele się tutaj nauczyłem. Aktualną ekipę INFE śmiało mogę okrzyknąć rodzinką którą sam mogłem sobie wybrać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *