Måns Zelmerlöw skomentuje Eurowizję 2017! Kto przedstawi punkty?

Po zwycięstwie na Eurowizji 2015 w Wiedniu i pełnienia roli prowadzącego na Eurowizji w Sztokholmie w zeszłym roku Måns Zelmerlöw po raz kolejny wraca na Eurowizję! Tym razem jego rolą będzie komentowanie Konkursu.

Månsowi podczas tej roli towarzyszyć będzie Edward af Sillén, który dla szwedzkiej telewizji SVT komentuje Eurowizję od 2009, oprócz lat 2013 i 2016, kiedy to Szwecja gościła muzyczne wydarzenie. Od tamtego czasu podczas komentowania towarzyszą mu  szwedzkie gwiazdy takie jak blogerka Gina Dirawi, uczestniczka Melodifestivalen Shirley Clamp i reprezentantka Szwecji na Eurowizji 2014 Sanna Nielsen.

Osoba, która  podaje szwedzkie punkty, zgodnie z tradycją od 2009 roku jest uczestnikiem lokalnych preselekcji Melodifestivalen (m.in. Eric Saade, Danny Saucedo, Mariette). W tym roku nie mogło być inaczej! Wybór padł na Wiktorię, która w tym roku próbowała pojechać na Eurowizję z utworem As I Lay Me Down.

Co więcej, oprócz Szwecji, znamy już przedstawicieli trzech państw, których zadaniem będzie przedstawienie punktów. Z Hiszpanii zobaczymy modelkę Nieves Álvarez, z San Marino Lia Fiorio i Gigi Restivo natomiast z Francji Elodie Goussin. Ta ostatnia już w zeszłym roku podawała punkty i dała się zapamiętać fanom Eurowizji swoim wykonaniem fragmentu utworu J’ai cherche, który w zeszłym roku wykonywał Amir.

(źródło: eurovoix.com)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *