Armenia wybrała reprezentanta na Eurowizję Junior 2017!

Właśnie poznaliśmy trzeciego uczestnika 15. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, który w tym roku odbędzie się w stolicy Gruzji! Tym razem nadawca z Armenii postawił na młodego solistę – Michael’a Grigoryan’a.

Nadawca AMPTV ogłosił, że ich jedenastym reprezentantem zostanie 9-letni Michael Grigoryan (Misha). Swoją karierę chłopka rozpoczął 5 lat temu, kiedy spotkał swojego przyszłego producenta – Lira Kocharyan, pracującego z grupą Voices of Artsakh. Misha został aktywnym członkiem grupy i uczestniczył w wielu międzynarodowych konkursach muzycznych. Młody wokalista uwielbia czytać, słuchać muzyki i oglądać kreskówki. Kocha grać na skrzypcach, perkusji i pianinie. Misha marzy o wystąpieniu na jednej scenie wspólnie z takimi osobami jak Robertino Loretti, Stevie Wonder czy Bruno Mars.

W 2015 roku Misha wydał swoją pierwszą piosenką Poqrik Karabakhtsi, która ma blisko milion wyświetleń! Właśnie z tym utworem chłopiec reprezentował Armenię w muzycznym konkursie New Wave Junior. Udało mu się zająć wtedy drugie miejsce.

Piosenka, którą Michael wykona na scenie w Tbilisi zostanie zaprezentowana w okolicach jesieni.

(źródło: junioreurovision.tv; fot.: junioreurovision.tv; newwavejunior.eu)

About Timur Wesołowski

Jestem Timur. Cóż za niespotykane imię 😉 Mam 17 lat, mieszkam w Gdańsku. Eurowizją interesuję się od 2014/2015 roku (żałuję, że nie dłużej). Moje ulubione piosenki z Konkursu to m.in. "1944", "LoveWave", "Weil's da guat got", "Suus", "Midninght Gold", "Flashlight", ''Bones'', "Skeletons", czy "Undo". Oprócz Eurowizji interesuję się geografią, kulturą i zwyczajami poszczególnych państw. Zagłębiam też tajemnice Islandii, gdzie chciałbym w przyszłości zamieszkać. W redakcji INFE POLAND jestem od grudnia 2016 roku i nie zamierzam zbyt prędko się z nią żegnać.

Jestem Timur. Cóż za niespotykane imię ;) Mam 17 lat, mieszkam w Gdańsku. Eurowizją interesuję się od 2014/2015 roku (żałuję, że nie dłużej). Moje ulubione piosenki z Konkursu to m.in. "1944", "LoveWave", "Weil's da guat got", "Suus", "Midninght Gold", "Flashlight", ''Bones'', "Skeletons", czy "Undo". Oprócz Eurowizji interesuję się geografią, kulturą i zwyczajami poszczególnych państw. Zagłębiam też tajemnice Islandii, gdzie chciałbym w przyszłości zamieszkać. W redakcji INFE POLAND jestem od grudnia 2016 roku i nie zamierzam zbyt prędko się z nią żegnać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *