Macedonia może odetchnąć z ulgą! MRT potwierdza udział!

Macedonia może odetchnąć z ulgą! MRT potwierdza udział!
Wielu fanów zaczynało się już martwić o ten bałkański kraj. Mówiło się, że Macedonia wobec swoich ostatnich słabych wyników i problemów finansowych może zrezygnować z udziału w Konkursie Piosenki Eurowizji w Lizbonie. Na szczęście były ty tylko plotki! Kraj ten będzie uczestniczył w konkursie.
Nadawca MRT ogłosił swoje plany na rok 2018. Ku uciesze przede wszystkim fanów z Macedonii znajdzie się tam miejsce dla Eurowizji! Budżet ma wynosić 138000 euro.

TUTAJ jest dokument, który potwierdza udział Macedonii w Konkursie Piosenki Eurowizji.
Wciąż nie wiemy, jak zostanie wybrany reprezentant Macedonii, gdyż wybory wewnętrzne w latach 2013-2017 nie przyniosły oczekiwanego rezultatu. Nawet Jana Burceska, która zdobyła dużo uwagi podczas swojego półfinału nie zdołała wprowadzić w 2017 roku swojego kraju do finału. W 2016 roku poległa również uwielbiana przez fanów Kaliopi, która w 2012 roku ze swoją rockową balladą “Crno i belo” wywalczyła bardzo dobre, 13 miejsce.

Czy porażki sprawią, że Macedonia pierwszy raz od 2011 roku zdecyduje się na preselekcje narodowe? Czy wróci Skopje Fest? Przekonamy się wkrótce!

źródło: MRT, wiwibloggs.com, eurovision.tv

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *