Wraca Bumerang…! Armenia : Misha i jego “Boomerang”

Misha (Michael Grigoryan) został wewnętrznie wskazany przez nadawcę, jako reprezentant Armenii w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 2017 w Tibilisi. Wykona utwór pt.”Boomerang”. Mimo tego, że AMPTV już wcześniej potwierdziła udział 9-letniego wokalisty to na piosenkę musieliśmy zaczekać.

Misha zaczął śpiewać już w wieku 4 lat. Po raz pierwszy wystąpił na Dniu Niepodległości Republiki Górskiego Karabachu ( Artskah). Wtedy to poznał dyrektora festiwalu i swojego przyszłego producenta, Lirę Kochayana. Dzięki temu rozwinął swoje umiejętności pod okiem dorosłych profesjonalistów. To pozwoliło małemu chłopcu dawać koncerty poza granicami kraju, w tym np. we Francji, Belgii, czy Szwajcarii. Później młody wokalista reprezentował Armenię na “New Wave Junior”. Zajął tam 2 miejsce. Misha występował w grupie muzycznej “Voices of Artsakh”, a zdobył sympatię ludzi piosenką ““Little Karabakhi”.


Na Eurowizji dla Dzieci w Tibilisi mały Misha przygotował “Boomerang”. Jest to utwór opowiadający o tym, że wszystko co zrobimy do nas wraca. Nie jest to typowa ballada, ani szybka piosenka. Można powiedzieć, że utwór wyróżnia się na tle stawki, ale czy pozytywnie? Tak oceniają go redaktorki INFE POLAND:

Paulina Ś.:

Pierwsze co się nasuwa to “bum bum bumerang wraca bumerang” Ewy Farnej niestety w gorszym wydaniu. Rok temu to było coś, petarda, skocznia, zabawna a teraz… Spodziewalam się czegoś więcej, znacznie więcej. 1,5/10

Paulina P.:

Zupełnie nie podoba mi się ten utwór. Jest zbyt chaotyczny. Nie pasuje mi również tekst. Po poprzednej Armenii i 2 miejscu spodziewałam się dużo, dużo więcej. 2/10

źródło: panorama.am, junioreurovision.tv

fot.: armedia.am

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *