Kolejny odcinek THE NEXT SATR 2018 za nami!

Zaledwie 2 dni po premierowej odsłonie THE NEXT STAR 2018 widzowie mogli przeżyć kolejne emocje. Jury w niezmiennym składzie, czyli: Static & Ben-El Tavori, Keren Peles, Harel Skaat i Assaf Amdursky wraz z publicznością ocenili wieczorne występy. Zasady pozostały takie same. Każdy członek jury miał 10% swoich głosów, a publika musiała zagłosować na conajmniej 70% ‘TAK’ dla danego artysty.

Drugi odcinek show był krótszy od pierwszego, gdyż udział wzięło tylko 3 uczestników. Co ciekawe, wszyscy otrzymali bardzo wysokie noty i przeszli dalej. Wśród nich znalazł się Chen Aharoni, który w 2011 roku przegrał walkę o wyjazd na Eurowizję z Daną International w preselekcjach KDAM.

Tak prezentują się nazwiska wszystkich trzech 3 kandydatów:
Gal Yaakoni (92%, ‘TAK’ od 4 jurorów)
Hagar Yefet (78%, ‘TAK’ od 3 jurorów)
Chen Aharoni (94%, ‘TAK’ od 4 jurorów)
Jak więc widać największe poparcie uzyskał Chen Aharoni. Narazie jest to najwyższy procent uzyskany przez danego uczestnika. Czy w kolejnych odcinkach ktoś zachwyci Izrael jeszcze bardziej i pojedzie w barwach tego kraju na Konkurs Piosenki Eurowizji 2018 w Lizbonie? A może właśnie to Chen Aharoni po tylu latach wreszcie spełni swoje marzenie?

Wszystkie występy są dostępne TUTAJ

Kolejny odcinek już w następny wtorek, 7 listopada. Będzie on transmitowany na kanale Keshet 12 o godz. 21 czasu lokalnego i o godz.2o czasu środkowoeuropejskiego.

źródło: własne, mako.il.com, esctoday.com

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *