Israel: Czwarty episod The Next Star 2018 jest już przeszłością!

Cały czas trwają preselekcje izraelskie, które mają wyłonić reprezentanta kraju na Konkurs Piosenki Eurowizji 2018 w Lizbonie. Poznaliśmy już sporo talentów. Wciąż jednak jury w takim samym składzie : Static & Ben-El Tavori, Keren Peles, Harel Skaat i Assaf Amdursky wraz z publiką oceniali występy. Zasady głosowania wciąż pozostają niezmienne. Każdy z jurorów ma 10% głosów, a artysta musi dostać conajmniej 70% “Tak” od widzów, by przejść dalej. W tym odcinku udział brało 8 wykonawców, 6 z nich zdołało się zakwalifikować.

Oto oni:
Yafit Casay (95%, ‘Tak’ od wszystkich 4 jurorów)
Yosi Pitusi (81%, ‘Tak’ od 3 jurorów)
Ravit Batashvili (86%, ‘Tak’ od wszystkich jurorów)
Shir Zarfati (72%, ‘Tak’ od 3 jurorów)
The Choice (63%*, ‘Tak’ od 3 jurorów)
Noa Bell (82%, ‘Tak’ od 3 jurorów)

Choć zespół The Choice nie uzyskał wymaganej liczby głosów od publiki, to tutaj znów zadziałali prowadzący show, czyli Assi Azar i Rotem Sela. Ocalili oni grupę i dlatego The Choice może przejść dalej. Innym przypadkiem jest Noa Bell. To adoptowana córka Keren Peles, więc jurorka nie mogła wziąć udział w głosowaniu podzas występu. Okazało się jednak, że Noa świetnie poradziła sobie bez wsparcia mamy i uzyskała odpowiednią liczbę głosów oraz aprobatę reszty jury.

Jak zwykle, wszystkie występy są dostępne na OFICJALNEJ PLATFORMIE SHOW. Kolejne odcinku już wkrótce na kanale Keshet 12!

źródło: maco.il.com, esctoday.com

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *