Marzy ci się wyjazd na Eurowizję do Lizbony? Bilety w sprzedaży już od jutra!

Tak jest! Już jutro rusza pierwsza tura sprzedaży biletów na Wielki Finał Eurowizji 2018! Wszystko startuje dokładnie od godz. 11.00 czasu środkowoeuropejskiego. Jeśli chcecie już teraz nabyć upragnione bilety, pośpieszcie się! Teraz mniej przyjemne sprawy, czyli wydatki. Wejściówki w tzw. “pierwszej fali ” mają kosztować od 120 euro do 299 euro.

Jak kupić bilet?

Przede wszystkim trzeba wejść na stronę blueticket.pt

Sprzedaż biletów na Konkurs Piosenki Eurowizji 2018 odbędzie się w 4 etapach:

Pierwsza tura odbędzie się 30 listopada 2017 r. Odnosi się tylko do Wielkiego Finału, który odbędzie się 12 maja 2018 roku.
Bilety, które wejdą teraz do sprzedaży, stanowią 30% ogólnych zapasów i odnoszą się do miejsc w następujących obszarach: GOLDEN CIRCLE, PREMIUM GOLDEN CIRCLE i STANDING ARENA.

Cena i lokalizacja biletów na ten pierwszy etap jest następująca:
GOLDEN CIRCLE: 200,00 euro
PREMIUM GOLDEN CIRCLE: 299 euro (zawiera wcześniejsze wejście i obejmuje tzw. backstage)
STANDING ARENA: 120 euro

Oczywiście wielu osobom najłatwiej będzie wykupić miejsce stojące. Najważniejsze jednak jest to, by jak najlepiej się bawić!

Natomiast druga faza sprzedaży będzie miała miejsce 20 grudnia 2017 roku. Również obejmie bilety na Wielki Finał oraz wszystkie rodzaje scen.

Tak ma wyglądać projekt sceny.

Co z półfinałami?
Bilety na pozostałe show, w tym półfinały, będą dostępne w sprzedaży jeszcze w styczniu 2018 r. po losowaniu półfinałów. Kolejne tury sprzedaży biletów odbędą się w 2018 r. (data do ogłoszenia).

Cena biletów na Wielki Finał wynosi od 35 euro do 299 euro.

źródło: EBU, esctoday.com

 

 

 

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *