Czy z Norwegii czeka nas sensacyjny powrót?

Coraz więcej spekulacji pojawia się wokół przyszłorocznych preselekcji Norwegii, które wyłonią reprezentanta na Eurowizję 2018 do Lizbony. Plotki głoszą, że zainteresowany udziałem jest zwycięzca moskiewskiego Konkursu z 2009 roku- Alexander Rybak. Ale nie jest to nie jedyna opcja powrotu!

Od czasu zwycięstwa Rybak pojawiał się w preselekcjach jako kompozytor. W 2013 napisał utwór dla Annsofi I’m with you, z którym wokalistka zajęła 4 miejsce. W 2014 roku utworzył białoruską grupę MILKI. W białoruskich preselekcjach piosenka Accent również znalazła się na 4 miejscu. W 2010 roku Alexander zapewniał, że już nie pojawi się w MGP. Wygląda na to że zmienił swoje zdanie. W sierpniu pojawiło się na jego Instagramie zdjęcie z Johnnym Loganem, który dwukrotnie wygrał Eurowizję dla Irlandii opisane “Przekonuje mnie do udziału w Eurowizji raz jeszcze!” Ostatnio wokalista podczas norweskiego programu telewizyjnego przyznał:

 Dostaje obietnicę milionów jeżeli zgodzę się reprezentować Białoruś w Konkursie Piosenki Eurowizji. Jeżeli pojawię się na eurowizyjnej scenie, to raczej zrobię to za darmo, ponownie dla Norwegii.

Makes me wanna go for Eurovision all over again! ❤️❤️❤️ #TheKing #johnnylogan

Post udostępniony przez Alexander Rybak (@rybakofficial)

Alexander to nie jedyny były reprezentant Norwegii o powrocie którego się dyskutuje. Pogłoski dotyczą także tegorocznego reprezentanta Norwegii Alexandra Wallmanna oraz Stelli Mwangi, reprezentantki z 2011 roku, która jako pierwsza nie wprowadziła swojego kraju do finału. Mówi się także o udziale Idy Marii, Vidar Villa and Alexandry Rotan. Jak będzie w rzeczywistości? Okaże się już 15 stycznia, kiedy poznamy uczestników Melodi Grand Prix.

Facebook Comments

Share This: