Salvador wygrywa kolejną walkę! Jest już po przeszczepie serca! Muzyk wraca do zdrowia

Prywatny kanał telewizyjny w Portugalii TVI potwierdził świetną informację! Tegoroczny zwycięzca Eurowizji po wielu miesiącach oczekiwania otrzymał nowe serce. Tegoroczny laureat Eurowizji opublikował 8 września wiadomość, iż na jakiś czas robi przerwę w karierze muzycznej z powodów zdrowotnych. Salvador Sobral od wielu lat zmagał się z ciężką chorobą kardiologiczną a w ostatnim czasie jego stan był poważny. Artysta był podłączony do maszyny, zastępującej mu serce.

Salvador był pierwszy na portugalskiej liście oczekujących na wykonanie zabiegu z powodu wciąż pogarszającego się stanu zdrowia. 8 grudnia w szpitalu Santa Cruz w Lizbonie odbyła się operacja ratująca piosenkarzowi życie, przeszczep serca. Teraz czeka go rekonwalescencja. Dzięki temu wszystko zmierza do odzyskania przez Salvadora zdrowia. o 18.00 odbyć się ma konferencja lekarzy o rokowaniach.

Salvador Sobral w maju tego roku jako pierwszy zwyciężył Konkurs Piosenki Eurowizji dla Portugalii. Zwyciężył zarówno w głosowaniu telewidzów jak i jurorów.

(źródło: eurovision-spain)

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *