Znamy już dwóch uczestnikow Destination Eurovision

W tym roku Francja stawia na rozbudowany proces selekcyjny. Dobra pozycja poprzednich dwóch reprezentantów Almy i Amira wzbudziła w nadawcy ochotę na jeszcze większy sukces! Tegoroczny format Destination Eurovision rozpocznie się 13 stycznia 2018 roku, wraz z pierwszym półfinałem a w tym momencie znamy już dwóch uczestników, którzy staną do walki o bilet do Lizbony. W preselekcjach weźmie łącznie udział 18 wykonawców. Kolejny półfinał odbędzie się 20 stycznia a finał 27 stycznia 2018 roku.

Pierwszym uczestnikiem został Malo, właściwie Malory Legardinier, który powrócił do swojego kraju po dwuletnim pobycie w Australii. Jego piosenki zazwyczaj są dwujęzyczne, po francusku po angielsku. Jego ostatnim singlem jest wydana w tym roku piosenka I belived. W spocie promującym jego uczestnictwo, Malo opowiadał o szczególnej roli, jaką w jego życiu odgrywa muzyka. Utwór z którym zawalczy o Eurowizję w Lizbonie nosi tytuł Ciao.

Kolejną uczestniczką została June the Girl. Zadowolona uczestniczka pochwaliła się informacją z fanami za pośrednictwem Twittera. Jest to piosenkarka wykonująca muzykę pop i electro. Wydała swoją debiutacką EPkę z czterema utworami: Emotional I Say Love, Flying Kisses oraz Silence. Piosenka zgłoszona przez wokalistkę do preselekcji nosi tytuł Same.

(źródło: eurovoix, wikipedia, Twitter, wiwiblogs)

Facebook Comments

Share This: